Kokteilis
Baudi

Dziesma “It kā pa jokam” nopietni uzvar aptaujā0


No kreisās – Dzintars Čīča un Kaspars Antess.
No kreisās – Dzintars Čīča un Kaspars Antess.
Publicitātes foto

Dzintara Čīčas un Kaspara Antesa melodiskā dziesma “It kā pa jokam” ir uzvarējusi marta aptaujā un iekļuvusi Latvijas sirdsdziesmu finālā. Tikko puiši priecēja savus klausītājus ar savu jauno koncertprogrammu “Draugi uz mūžu”.

Dzintara un Kaspara izpildītā dziesma “It kā pa jokam” ir melodiska un vārdi skaisti. “Dziesmas tapšana – tā ir dāvana no augšas, ar vēlmi radīt un tehnisku darbību vien nekas netop. Es pēc savas autora pieredzes varu teikt – vai nu dziesma dzimst uzreiz un viegli, pārliecinoši, vai arī jāliek tai mieru pie pirmajām grūtībām. Mani pieprasītākie autordarbi ir tapuši viegli un organiski. “It kā pa jokam” tapa pēc vienas no mūsu sarunām ar Dzintaru. Mēs spriedām par to, ka ir mainījušies mūsu sapņi par mūziku, ka viss nebūt nav izdevies tā, kā sākotnēji plānojām. Mēs godīgi sakām: daudzi mūsu sapņi ir izplēnējuši debesīs, kas sākotnēji bija sāpīgi, tomēr tagad, pēc laika, esam pateicīgi liktenim. Esam pateicīgi par to, kas mums ir,” atklāj Kaspars. Un Dzintars neslēpj: “Mēs kādreiz gribējām būt populāri, visur būt pirmajās vietās, katru nedēļu koncertēt, bet tagad ir atvieglojums, ka neesam atkarīgi no šoviem, no iknedēļas koncertiem un radiorotācijām. Mēs varam muzicēt tikai tā, kā paši vēlamies.”

Tikko izskanējusi abu Latvijas koncerttūre, tāpēc Dzintaram un Kasparam lūdzu atklāt, kā viņi tika uzņemti. Dzintars neslēpj: “Tā jau kļuvusi par tradīciju – reizi gadā doties tūrē, jo visa gada garumā vairs nekoncertējam tādēļ, ka nedzīvoju Latvijā. Šī tūre man bija lieli svētki, un pilnās zāles apliecināja, ka šos svētkos ik gadu gaida arī mūsu klausītāji.” Kaspars vēlas īpaši izcelt koncertu Talsos. “Šajā tūrē Talsu koncertā iepazināmies ar čigānu deju grupu “Rada” no Talsiem. Brīnišķīgas dejotājas! Šķiet, beidzot esam atraduši to, ko uz skatuves gaidījām gan mēs, gan mūsu klausītāji – ugunīgas čigānu dejas. Nākamajās tūrēs skatītāji noteikti redzēs šo grupu kopā ar mums.”

Runājot par radošajiem plāniem, Kaspars nosaka: “Tā kā Dzintars tūlīt brauc strādāt atpakaļ uz Lielbritāniju, pavasarī nekoncertējam. Zinām, ka 15. jūnijā mums jābūt Lielvārdē. Tad nu Dzintars šobrīd mēģina dabūt papildu brīvdienas darbā, lai varētu atbraukt uz Latviju. Es gan pats kā solists šovasar šur un tur uzstāšos.”

Dziesma “It kā jokam”:

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Laika apstākļu dēļ pārcelts Summer Sound iesildīšanās pasākums ar Ozolu
9 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Kā atbrīvoties no 7 liekām lietām ceļasomā?
9 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TOP 5 seriāli lietainai dienai: pārsteigs ne tikai ar sižetu, bet arī kvalitāti
9 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

MA
Māris Antonevičs
Latvijā
“Arī ap privātmāju cilvēks joprojām ceļ sētu.” INTERVIJA ar Valsts robežsardzes priekšnieku Gunti Pujātu
1 stunda
IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Ilze Kuzmina: Vai laižot latiņu aizvien zemāk, ir iespējams celt izglītības kvalitāti?
2 stundas
IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Skolotājiem tomēr būs lielākas algas 1
5 stundas
LE
LETA/LA.LV
Latvijā
Kariņš: Sabiedrisko mediju jomā nevar dzēst tikai “ugunsgrēku”
6 minūtes
LA
LA.LV
Ekonomika
LA.LV jūnijā kļuvis par 3. populārāko ziņu portālu latviešu valodā
6 stundas