Kokteilis
Baudi

Dziedošo strūklaku šovs Rīgā0

Publicitātes foto

“Arēnā Rīga” 16. maijā pirmo reizi Latvijā Maskavas cirks piedāvās grandiozu pasaules slavenu šovu – “Dziedošās strūklakas”! Šovā piedalās cirka mākslinieki no Francijas, Krievijas, Itālijas, Kolumbijas, Baltkrievijas, Vācijas un Lietuvas.

Cirka šovā tiek izmantots 14 metru garš baseins ar strūklakām. Šovā 85 dalībnieki uzstājas uz divām skatuvēm. Skatītājiem tiek rādīti neatkārtojami gaisa akrobātu numuri, žonglieri un akrobāti uz gaisa platformām, gaisa vingrotāji. Lieliska režija un izcila mūsdienu cirka zvaigžņu meistarība. Jāpiezīmē, ka visi cirka mākslinieku numuri tiek izpildīti bez papildu drošības jostām.

Ļoti iespaidīgas ir tieši strūklakas ar savām konstrukcijām un pārdomāto izpildījumu, kur ūdens ir saskaņots ar gaismu, skaņu un lāzera efektiem. Grūti ir iedomāties cirka arēnu, kas pārvēršas par milzīgu baseinu. Ūdens no strūklakām izšaujas 18 metru augstumā un tās ir veidotas tā, lai skatītāji pēc šova nebūtu slapji.

Šovs “Dziedošās strūklakas” iestudēts 2017. gada maijā un ir priecējis skatītājus Itālijā, Francijā, Izraēlā un Krievijā. Cirka programmā piedalās starptautisko festivālu “Grand Prix” un zelta medaļu ieguvēji Maskavā, Pekinā, Montekarlo, Parīzē, Budapeštā, Barselonā.

Pasākuma rīkotāji, stāstot par aprīkojumu, atklāj, ka to pārvadā ar piecām lielām mašīnām, kurās bez tehniskā aprīkojuma ir arī krāšņie mākslinieku kostīmi, gaismas ekrāni, datori un dažādas lāzertehnoloģijas.

Kad un kur?

  • 16. maijā plkst. 19.00 “Arēnā Rīga”
  • Biļetes “Biļešu servisa” kasēs, www.bilesuserviss.lv
  • Cena: no EUR 15 līdz 75. Bērniem (līdz 6 gadu vecumam) – EUR 3.

 

LA.lv