8 Komentāri

 1. Cilvēks

  Tagad,kad izlasu šo stāstu ieraugu Edgaru pilnīgi citā gaismā-labā nozīmē. Kaut viņiem izdotos saglabāt attiecības. Māksla nav izšķirties.

 2. es

  domajat ar galvu….bērniem ir vajadzīgi abi,slikti ka sievai ir kur aizskriet.mātei vajadzēja teik dzīvo kur tev ģimene.kamēr bērni mazi savus ego jāliek pie malas!

 3. iz sendienām

  Izskatās, ka šī ir šķirteņu paaudze. Agras pirmās laulības, bērni, pēc dažiem gadiem šķiršanās, tad jaunas attiecības ar tādu pat šķirteni ar bērniem. Bērni aug it kā pilnā, normālā ģimenē, bet viņiem visiem ir tikai puse no vecākiem Ir labi, ja abi otras pusītes pirmo laulību bērnus spēj pieņemt kā savus.
  Ciktāl no vecākiem var pieprasīt saglabāt laulību bērnu dēļ, kas ir tās lietas un tie principi, kuru dēļ nav iespējams vairs paciest vienam otru – to neviens nav izpētījis. Bez saticības dzīvot ir ļoti grūti, bet varbūt ir dažas ambīcijas, kurās tomēr iespējams rast saskaņu… Tas ir individuāli.

 4. Beibe

  Tāds ”sprukstiņš”vien ir.Nav nekāds vīrietis…Un no tās dziedāšanas jau arī nekas sevišķs…

 5. acs

  Ne visu atrisina nauda. Ja ģimenē tēvs ir tikai uz papīra un mammai jāvelk visa sadzīve ,bēŗnus ieskaitot, tad tā nav ģimene.

 6. Andrejs

  H*jņa, ka vecāki šķiras, īpaši jau tik jauni. To vēl var norakstīt uz jaunības dullumu.
  Svarīgākais un sāpīgākais, ka no tā cieš bērni. Tādu dzīves modeli jau parāda kā pašsaprotamu un normālu no paaudzes paaudzē. Vienā vārdā sakot – bezatbildība (no abu puses) un gļēvulība no tēva puses, jo mans uzskats, ka lai arī sieva Tev ir pārākā ragana, tomēr bērnu dēļ vecīt norij to kamolu un strādā savos 3 kaut 10 darbos – uzņemies atbildību un tad kad bērni pieaugs, tad šķires uz nebēdu.
  Cik noprotu jaunākajai atvasītei vēl pat gadiņa nav – nožēlojami un necienīgi tagad kārtot personiskas dabas jautājumus. Žēl TIKAI bērnus.

 7. Temīda

  Patiesība ir tur ārā! Te var redzēt, ka Edgars sevi pucē baltu, lai nebojātu savu tēlu. Protams, ka viņam ir cita un bija jau labu laiku.

  1. Anonymous

   Santa Āboma??

Pievienot komentāru

Obligātie lauki atzīmēti ar *