Dziedātājs THE LUDVIG sagaidot gada romantiskāko dienu velta visiem mīlētājiem savu jaunāko dziesmu “Shivers” – par ļoti intīmām un skaistām jūtām, kuras pazīst ik katrs, kas kaut reizi ir mīlējis.

Jaunās mīlas dziesmas “Shivers” autors ir pats THE LUDVIG (Jēkabs Ludvigs Kalmanis) un to producējis Jānis Ķirsis. Jaunais, talantīgais dziedātājs ir izvairīgs atklāt dziesmas tapšanas vēsturi, taču tā viņa dziesmu krātuvītē esot jau kādu laiku gaidījusi savu īsto brīdi izskanēt, dziesmas ideja tapusi jau 8. klasē un stāsta par ļoti personīgiem pārdzīvojumiem un jaunām sajūtām.

Dziesmas “Shivers” video klipā kopā ar dziedātāju THE LUDVIG ir redzama Agra Daņiļeviča deju skolas “Dzirnas” jaunā, talantīgā dejotāja Elēna Deina Viļuma. Video klipa mākslinieks ir Valdis Krūmiņš. Tērpu māksliniece Anete Krišjanova. Video klips papildina dziesmas intīmo, trauslo mīlestības emociju klātbūtni, tas ir stāsts par cilvēka skaistajām, trauslajām jūtām, kas spēj vienot un šķirt, katru savā individuālajā sajūtu pasaulē.

Atgādinām, ka jaunais skatuves mākslinieks THE LUDVIG skatītāju sirdis iekaroja lokālajā Eirovīzijas atlasē “Supernova 2017” ar paša sacerēto dziesmu «I’m In Love With You», iegūstot godpilno otro vietu. 2017. gada vasarā ar koncertiem Baltijas valstīs THE LUDVIG iesildīja pasaules slaveno franču soulmūzikas zvaigzni Imany, uzstājoties kopā ar šo dziedātāju, THE LUDVIG izpelnījās lielu publikas atsaucību ne tikai Latvijā, bet arī Lietuvā un Igaunijā. Mākslinieks 2018. gadu iesācis ar muzikāliem jaunumiem un uzvarām, iegūstot titulu “Gada jaunā uzlecošā zvaigzne” DiGiTop 100 mūzikas topa konkursā.