Kokteilis
Apbrīno

Dziedātājs Rinaldo publisko fotogrāfijas ar jauno mīlestību. Vai būs kāzas?0

Foto – ekrānuzņēmums/Facebook.com

Pēc septiņu gadu ilgušām attiecībām šopavasar izšķīrās Latvijā zināmākais šovbiznesa romu tautības pāris – TV šovu zvaigznes mūziķi Anna Dribas (29) un Rinaldo Rich īstajā vārdā Ritvars Sunītis (27).

Maija nogalē dziedātājs, publiskojot sociālajos tīklos vairākas fotogrāfijas ar romu tautības sievieti Inesu Sīmani, atklājis, ka beidzot viņa sirds ir aizņemta. Kā vēsta žurnāls “Kas Jauns”, tad čigānu dzīvesveida pārzinātāji zina teikt, ka šāds solis – attiecību publiskošana – ir nopietns, teju līdzinās saderināšanās faktam. Pie abu fotogrāfijām jaunieši saņēmuši laimes vēlējumus, bet Rinaldo visiem pateicies, piekrītot, ka beidzot atkal jūtas laimīgs un sācis arī vairāk smaidīt.

Jau pirms mēneša kādā intervijā Anna Dribas, kura šobrīd apgūst fitnesa treneres prasmes Latvijas Sporta akadēmijā, atklāja, ka bijušajām attiecībām veltījusi pārāk daudz no savas dzīves. “Zinu, ka viņam tagad ir citas attiecības, viņš ir izvēlējies citu cilvēku, tāpēc mani nekad vairs atpakaļ nedabūs.” Arī Annas dzīvē šobrīd ir jauna simpātija.

A post shared by 🎀Inesa🎀 (@inesa_simane) on

#withmylove❤️

A post shared by 🎀Inesa🎀 (@inesa_simane) on

LA.lv