Kokteilis
Baudi

Dziedātājs Markus Riva atklāj, kādas attiecības viņu saista ar Dināru Rudāni0

Publicitātes foto

Šorīt raidījumā “900 sekundes” viesojās Latvijā atpazīstamais mūziķis un TV šova “X Faktors” vadītājs Markus Riva, kurš pastāstīja, ka klajā ir nākusi jauna dziesma “Kamēr vien mēs esam”, kas ir viņa kopdarbs ar talantīgo Dināru Rudāni.

Kā izrādās, Markus ar Diānu jau ļoti sen ir draudzīgās attiecībās, taču kopīgā dziesmā viņi ir apvienojušies pirmo reizi. Raidījuma “900 sekundes” studijā viesojas Markus viens pats, jo Dināra ir mamma mazai meitiņai un uz tiešraidi ierasties nevarēja. Riva pastāstīja, ka ir ārkārtīgi gandarīts, ka viņam izdevās pierunāt Dināru šim kopdarbam, ņemot vērā viņas aizņemtību arī ar jaunās māmiņas lomu.

Mūziķis atklāja, ka muzikāli šo dziesmu pirms gadiem astoņiem deviņiem sarakstīja dziedātāja Jana Key un ilgu laiku tā esot stāvējusi kā viena no “nepabeigtajām” dziesmām, tad nu beidzot esot licies, ka ir beidzamais laiks to pabeigt un piedāvāt klausītājiem.

“Mēs domājam nofilmēt šai dziesmai videoklipu, jo šobrīd, klausoties šo dziesmu, ir redzamas tikai divas digitālas rokas, kas nemaz nav mūsu rokas,” – smejas Markus.

Raidījuma beigās Markus Riva pastāstīja arī raidījuma “X Faktors” jaunās sezonas plānus, kad jau tuvākajā laikā tiks TV šova žūrija apbraukās gandrīz visus Latvijas novadus, meklējot jaunos talantus.

Pilna intervija ar Markusu Rivu raidījumā “900 sekundes”:

Markus Riva & Dināra Rudāne – “Kamēr Vien Mēs Esam”:

LA.lv