Kā vēsta žurnāls “Kas Jauns”, dziedātājas Samantas Tīnas atbalstīju lokā manīts bijušais Vladivostokas mērs Vladimirs Nikolajevs. Dziedātāja atklāj, ka viņu ar Vladimiru Nikolajevu saista draudzīgas attiecības, kas aizsākušās pēc kādas uzstāšanās reizes ārpus Latvijas. “Par Nikolajeva kunga biogrāfiju un privāto dzīvi es zinu maz, jo, mūs iepazīstinot, man teica, ka viņš ir bijušais Vladivostokas mērs, kurš šobrīd pievērsies privātajam biznesam un ir izveidojis labdarības fondu.”

Šobrīd Vladimirs Nikolajevs bauda Krievijas prezidenta Vladimira Putina labvēlību, bet savulaik viņš zaudējis mēra krēslu, pret viņu bijušas izvirzītas vairākas kriminālapsūdzības, viņš ir sēdējis cietumā, bēdzis no Krievijas un atradies Interpola meklēšanā.

Krievijas kriminālā autoritāte ar iesauku Vinnijs Pūks ir izbijis bokseris un tuvcīņu meistars, grāmatā “Organizētā noziedzība Tālajos Austrumos. Kopējās un reģionālās iezīmes” raksturots kā kriminālā grupējuma darbonis, kurš nerespektē nevienu un bijis iesaistīts vairākās konkurējošu grupējumu razborkās ar šaudīšanos un kautiņiem.

Krimināllietas pret viņu ierosinātas gan par iešaušanu kājā savam rokaspuisim, gan izvarošanas mēģinājumu, piedraudot ar ieroci, gan nāves draudu izteikšanu sporta kompleksa “Olimpietis” direktoram. Turklāt visas trīs krimināllietas vairs neesot atrodamas, jo it kā sadegušas apgabala tiesas ugunsgrēkā. Pēcāk pret Nikolajevu tika ierosinātas vēl vairākas krimināllietas un piemērots nosacījums nepamest valsti. Tomēr 2008. gadā viņam izdevās aizbēgt, lai pēc astoņiem Taizemē un Panamā pavadītiem gadiem atgrieztos 2016. gadā.