Kokteilis
Baudi

Dziedātāja Samanta Tīna: “Kāpiet pāri sevis iedomātajām robežām un stereotipiem!”0

Foto: Lauris Vīksne

Beidzot pienākusi diena, kad latviešu iemīļotā dziedātāja Samanta Tīna savu fanu un klausītāju vērtējumam nodod dziesmu, kas tapusi sadarbībā ar DJ Rudd! Dziesmai dots zīmīgs nosaukums “Vilku bars”. Samanta pati par dziesmas tapšanu jūtas priecīga un gandarīta. Viņa atklāj, ka nekad nebūtu domājusi, kā šāda sadarbība būs tik rezultatīva, jo dziesma tapusi vien 8 stundu laikā.

Samanta sava Facebook kontā atklāj, ka dziesma tapusi vienas dienas laikā “Latvijas mūzikas attīstības birojs/Latvijas mūzikas eksports” rīkotās starptautiskās dziesmu rakstīšanas nometnes “RIGaLIVE” ietvaros pagājušā gada oktobrī, kurā piedalījās vairāk kā 30 mūziķi no sešām valstīm.

Mūziķiem, kas pēc “RIGaLIVE” rīkotāju ieskatiem tika salikti vienā komandā, bija par “piespiedu” kolēģiem izveidojies priekšstats, kas sākotnēji radījis bažas par veiksmīgu sadarbību, taču tās ātri pagaisa. “Visi, paši sev par pārsteigumu, lieliski sastrādājāmies, radot dziesmu “Vilku bars”, kas tika atzīta par Top3 dalībnieku favorītu un pēc klausīšanās sesijas saņēma ekspertu atzinību,” turpina Samanta Tīna. “Līdz ar savu pieredzi šajā, mudinu visiem kāpt pāri sevis iedomātām robežām un stereotipiem.”

Samanta Tīna šorīt viesojās arī LNT raidījumā “900 sekundes” atklāj, ka latviešiem pieņemts ar vilkiem asociēt daudz un sliktas lietas, taču īpaši uzsver, ka no vilkiem var ļoti daudz ko arī mācīties.

Dziedātāja arī atklāj, ka dziesma tapusi pārkāpjot milzīgu komforta zonu. Pateicoties šīs dziesmas tapšanai, Samanta atklāj, ka dziesmas radīšanas process palīdzējis atbrīvoties no antipātijām un stereotipiem, kas laika gaitā veidojušies par cilvēkiem, ar kuriem kopā viņa veidojusi dziesmu. Taču par “Vilku baru” viņa saka šādi: “Domāju, ka katrs to varēs attiecināt kādā savas dzīves epizodē – gan katra sieviete, gan katrs vīrietis.” Viņa arī neslēpj, ka šī dziesma ir par tādām “šerpām” attiecībām. Turklāt tā atklāj to vilka šķautni, kas stāsta par vilku, kurš pie tevis atnāks un iemācīs to, kā ir pareizi uzvesties.

Samanta Tīna LNT raidījumā “900 sekundes”:

Dziesmas video:

LA.lv