Īsi pirms Ziemassvētkiem pašmāju dziedātāja, grupas “Astro’n’out” soliste Māra Upmane – Holšteine un viņas vīrs Jānis Holšteins jeb mūziķis Goran Gora, Instagram vietnē saviem draugiem un faniem paziņoja priecīgu vēsti – viņu ģimene ir trešā bērniņa gaidībās, kam pasaulē jānāk 2019.gada maijā.

“Mēs skaitījām un nonācām līdz pieci. Šī noteikti būs tā trešā, super izaicinošā un kolosālākā izvēle mūsu dzīvē,” – tā par trešā mazulīša gaidībām Instagram paziņoja Māra un Jānis.

Kokteilis.lv jau rakstīja, ka 2018.gada vasaras vidū Māra un Jānis īpaši atzīmēja kāzu desmito jubileju – Asaros, jūras krastā viens otram dodot zvērestus un iesvētot laulības gredzenus. Toreiz Māra stāstīja, ka gredzenu iesvētīšana bijusi nepieciešama tāpēc, ka savu laulības gredzenu viņa pirms kāda laika bija pazaudējusi, bet vīra gredzenam bijis izplīsis stienītis, tāpēc abi izvēlējušies jaunus, daudz drosmīgāka dizaina gredzenus.

Bet sagaidot Jauno gadu, Māra Instagram rakstīja – “Vecā gada pēdējā kopbilde. Jauno gadu gaidu ļoti un… mazliet arī baidos, jo, nu, nākamgad bilde būšot kuplākā skaitā.”

Savukārt šobrīd, esot trešā mazuļa gaidībās Māra žurnālam “Vakara Ziņas” atklājusi, ka gan viņa pati, gan Jānis nāk no trīs bērnu ģimenēm, turklāt gan viņas pašas, gan vīra brālim arī ir trīs bērni. Uz jautājumu, vai Māra un Jānis plāno nākotnē vēl kādu bērniņu, viņa žurnālam atbildēja: “Mēs spriežam, ka ar trim nu gan vajadzētu pietikt.”

Māra un Jānis šobrīd audzina divus bērniņus – meitu Ronju un dēlu Ezru Klāvu.