Būdama pēc izcelsmes tatāriete, kura daudz laika pavadījusi pie vecmāmiņas Kazaņā, bet mācījusies latviešu skolās, dziedātāja Dināra Rudāne (33) negaidīti atzinusies, ka pēc reliģiskās piederības ir musulmaniete.

Žurnālam “Kas Jauns” viņa atklāj, ka mierīgi attiecas pret visām reliģijām, bet islāmticību mantojusi no ģimenes. “Manā gadījumā reliģiskā piederība ir ne tik daudz pārliecība, kā ģimenes tradīciju godāšana. Plus mīnuss musulmaņu rituālus pārzinu, jo redzēju, ko dara mana vecmamma. Ikdienā nelūdzos katru dienu, bet svinu svētkus. Arī iespējas apmeklēt lūgšanu vietas Rīgā nemeklēju, toties mēdzu ieiet mošejās citās valstīs.

puncis sāk palikt par diezgan ērtu paliknīti 😄❤️. #babybump #haveaniceday

A post shared by Dinara Rudan (@dinara_rudan) on

Bez reliģijas dziedātāja iztika arī nesen apprecoties dzimtsarakstu nodaļā ar sava gaidāmā bērna tēvu, kura personību joprojām neatklāj. Tomēr aplami esot domāt, ka rudeni gaidāmā mazuļa tēvs esot viņas bijušais vīrs baltkrievu ģitārists Ivans Zmitrovičs, ar kuru laulība šķirta pērnā gada pavasarī, bet ar kuru joprojām turpinās radoša sadarbība.

Šī vasara noteikti būs neaizmirstama 😄🍒 #rigacity #loveisintheair

A post shared by Dinara Rudan (@dinara_rudan) on

Šobrīd dziedātāja koncertē ar Maestro Raimondu Paulu un atzīst, ka tā kā jūtoties labi, tad dziedāšanu turpināšot. Iecerēts uzstāties arī Siguldas Opermūzikas svētkos, bet pēc tam jau laiks rādīs.

A post shared by Dinara Rudan (@dinara_rudan) on