Kokteilis
Baudi

Drifta Halle – labākā vieta vecpuišu un vecmeitu ballītēm!0

Foto: Drifta halle

Līdz ar pavasara iestāšanos, neizbēgami tuvojas arī kāzu sezona, kas nozīmē to, ka daudzi topošo līgavu un līgavaiņu draugi šobrīd ir aktīvi iesaistījušies vecpuišu un vecmeitu ballīšu plānošanā un ideju meklēšanā. Lai gan vēl pagājušā gadsimta beigās šāda veida pasākumi Latvijā bija retums, Rietumu kultūras iespaidā šī pirmskāzu tradīcija pēdējā laikā ir strauji izplatījusies arī pie mums, un bez tās tiek iztikts tikai retos gadījumos. Parasti šādā veida pasākumi iekļauj vairākus pieturpunktus, ko līgavas un līgavaiņi kopā ar saviem draugiem veic dienas vai vakara garumā, katrā no tām izmēģinot kādu noteiktu aktivitāti. Nu jau kādu laiku ļoti populārs šo pasākumu pieturas punkts ir arī Pārdaugavas atpūtas komplekss Drifta Halle, kas piedāvā uzņemt gan vecpuišu, gan vecmeitu ballītes. Turklāt tā kā Drifta Hallē pieejams plašs izklaides iespēju klāsts, tas ļauj ietaupīt ceļā pavadīto laiku, izbaudot vairākas aktivitātes vienuviet. Ja arī jums tas izklausās pēc labas idejas, šajā rakstā uzzināsiet vairāk par to, kādas iespējas Drifta Halle piedāvā vecpuišu un vecmeitu ballītēm.

Vecpuišu ballīte Drifta Hallē

Foto: Drifta halle

Daudzos gadījumos vecpuišu ballīte iekļauj aktivitātes, kas saistās ar asām izjūtām, lai izrautu topošo līgavaini no komforta zonas un radītu viņam atmiņā paliekošu piedzīvojumu. Šādiem gadījumiem lieliski noderēs Latvijā ražotie Wolftrike drifta tricikli, kas dod iespēju izbaudīt ātrumu un sānslīdi, ievērojami palielinot adrenalīna līmeni asinis. Tiesa gan, vecpuišu ballītes plānotājiem ieteicams ņemt vērā, ka, ja aktivitātes plānots apvienot ar stiprāku dzērienu lietošanu, tad drifta triciklus droši vien vajadzētu ievietot aktivitāšu saraksta sākumā. Tas tāpēc, ka, savas un citu drošības dēļ, iereibušiem cilvēki drifta trasē netiek ļauts doties.

Plānojot vecpuišu ballīti ar pieturas punktu Drifta Hallē, der atcerēties arī to, ka šīs vietas piedāvāto aktivitāšu klāsts ar drifta tricikliem vien nebeidzas. Vecpuišu ballītes svinētājiem šajā izklaides kompleksā iespējams arī izmēģināt lidojuma simulatoru un izaicināt vienam otru dažādās galda spēlēs, kā arī izmantot gan atpūtas telpu, gan āra terasi savam pasākumam. Daudziem īpaši pievilcīgas liksies tieši iespējas, ko sniedz āra terase, jo tajā pieejamās grila vietas un atpūtas zonas dod iespēju braucienus drifta trasē noslēgt ar gaļas cepšanu un kāda dzēriena iemalkošanu.

Vecmeitu ballīte Drifta Hallē

Foto: Drifta halle

Ja vecpuišu ballīšu gadījumā ir viegli saprast, kāpēc Drifta Halle bieži vien tiek izvēlēta šo pasākumu rīkošanai, tad vecmeitu ballītes parasti asociējas ar cita veida idejām. Tomēr netrūkst arī topošo līgavu, kam iet pie sirds asas izjūtas, un, kā jau noskaidrojām, Drifta Halle ir lieliska vieta, kur tās iegūt. Tāpēc arvien biežāk tur var sastapt arī dāmu kompānijas, kuras izlēmušas iekļaut drifta triciklus savā aktivitāšu plānā šai īpašajai dienai.

Turklāt Drifta Hallē ir iespējams izvērst arī citas vecmeitu ballītes aktivitātes, kam ir krietni mazāk sakara ar asām izjūtām. Piemēram, populāra vecmeitu ballītes aktivitāte ir kopīga vizīte pie vizāžista vai friziera, lai visām ballītes dalībniecēm uzklātu vienādu grimu vai izveidotu vienādas frizūras, ko pēc brauciena drifta trasē, lieliski iespējams noorganizēt arī turpat Drifta Halles āra terasē. To pašu var teikt arī par daudzām citām vecmeitu ballīšu idejām – nepieciešams tikai pirms pasākuma sazināties ar halles personālu, kas palīdzēs ar vietas pielāgošanu jūsu idejām.

Plašs bezmaksas aktivitāšu klāsts

Foto: Drifta halle

Jau pieminējām, ka Drifta Hallē līdzās drifta triciklu trasei, pieejamas arī citas izklaides iespējas – dažādas galda spēles un videospēles, āra terase ar grila vietām, mākslīgi iekārtota pludmale, vieta galdu klāšanai, profesionāla skaņas aparatūra un vēl virkne citu lietu, kas palīdzēs pasākumu padarīt neaizmirstamu. Tomēr atsevišķi jāpiemin tas, ka visas no šīm lietām vecpuišu un vecmeitu ballītēm pieejamas bez maksas, jo jāmaksā ir tikai par trasē pavadītājiem braucieniem! Tas paver lieliskas iespējas šo pasākumu organizētājiem, ļaujot sarīkot ar dažādām aktivitātēm piesātinātu ballīti, kas vienlaikus neprasa pārāk lielus izdevumus.

Vai meklējat idejas vecpuišu un vecmeitu ballītes norises vietai Rīgā? Drifta Hallei noteikti ir jums ko piedāvāt!

LA.lv