Kokteilis
Mīli

Draudzeņu horoskops. Ar kuru uz ballīti, ar kuru – izlūkos?3

Foto – Fotolia

Draudzene – AUNS

21.03-20.04.

Labi, jo tā vienmēr palīdz pirmā. Viņa nekad neko nevelk garumā. Viņai viss ir tagad un uzreiz. Karsts un atvērts cilvēks. Slikti, jo nekad neko nevelk garumā, ka viss ir tagad un uzreiz. Un vienmēr nepareizā laikā, kā piebilst viens, manu AUNU, bijušais vīrs. Ļoti, ļoti neiecietīgas.

Izlūkos. Nu, ja es dotos izlūkos ar draudzeni AUNU, domāju, mēs atstātu daudz pēdu – uzspridzinātu ko lieku, vienkārši, ja nu kas. Viņa neatstātu man izvēli, un mums nāktos paņemt kādu “gūstekni”, pat ja tas mums nebūtu nepieciešams. Nepamanītas mēs nebūtu aizgājušas. Uz mums šautu. Viņa lūgtu: “Piesedz!” Ja mani ievainotu kājā, viņa liktu man pārvietoties rāpus, izsakot uzmundrinājuma vārdus, bet “gūstekni” nepamestu. Pilnīgi iespējams, ja mēs atgrieztos, mums piešķirtu valsts varoņu zīmi, bet es klibotu un stostītos visu atlikušo dzīvi.

Draudzene – VĒRSIS

21.04-20.05

Labi, jo viņa vienmēr ir līdzsvarota un mierīga. Baudīt skaistumu prot skaļi un ar entuziasmu. Slikti, ka dažreiz ļoti bremzē un šausmīgi ietiepjas.

Izlūkos. Ja es dotos izlūkos ar draudzeni VĒRSI, mēs ietu mierīgi, bet ļoti tālu. Pacietīgi sēdētu slēpņos un skaitītu garām braucošus ienaidnieku tankus. Un, ja tajā brīdī mūs kāds ieraudzītu, viņai būtu tik draudzīga sejas izteiksme un rokās – lauku puķu pušķītis, ka neviens neaizdomātos, ka esam izlūki. Tieši viņa mierīgi un klusi dotos pie tā, kurš kavē uzdevuma izpildi, un ar to pašu mieru iedurtu ienaidnieka mugurā nazi, un vēl pieturētu, lai tas nekristu skaļi. Un, ja tomēr mūs noķertu, bet tas noteikti būtu noticis, jo viņas reakcija ir nedaudz lēnīga, viņa nevienu nenodotu. Vēl piedevām nokostu fašistam pirkstu. Bet mūs tāpat nošautu.

Draudzene – DVĪŅI

21.05-21.06

Labi, jo domā ātri, viņai ir lieliska gaume un viņa strādā pēc Staņislavska sistēmas. Slikti, jo domā ātri, viņai ir lieliska gaume un viņa strādā pēc Staņislavska sistēmas.

Izlūkos. Ja es dotos izlūkos ar draudzeni DVĪNI, es pirms tam iedzertu… baldriānus. Jo nezināmais biedē visvairāk. Mēs sāktu iet mundri. Bet, nonākot paredzētajā vietā, ilgi strīdētos krūmos – taktikas jautājumos mums būtu nesaskaņas. Tad es piekāptos. Jo nepiekāpties DVĪŅIEM var tikai tad, ja jūsu rīcībā ir daudz brīva laika. Tad viņa izņemtu uz mugursomas vieglprātīgu apģērbu un pārvērstos draiskā jaunkundzē. Un, kamēr es, līzdama uz vēdera, stiprinātu mīnu pie ienaidnieka ģenerāļa auto, viņa nenovērstu uzmanību ar iestudētu deju pie stieņa. Visdrīzāk, no uzdevuma es atgrieztos viena pati. Jo viņa būtu palikusi strādāt kā rezidents. Un viņas pēdas pazustu kaut kur Polijā.

Draudzene – VĒZIS

22.06-22.07

Labi, jo viņa apbērs tevi ar dāvanām, komplimentiem un mīļvārdiņiem. Vienmēr gribēs ar kaut ko pabarot. Slikti, ka domā vienu, saka otru, dara trešo. Lai gan varbūt viņa domā tieši to, ko pēc tam dara. Viņa nekad neizlaiž no spīlēm to, uz ko bija mērķējusi.

Izlūkos. Ja es dotos izlūkos ar draudzeni VĒZI, es neatgrieztos. Viss bija izrunāts sīkākajās detaļās – viņai būtu jāmet granāta pirmās mašīnas priekšā, man būtu jāšauj uz otru mašīnu. Viņai būtu jāpiesedz mani, kamēr es pārskrienu pāri ceļam. Un mēs kopā pazustu mežā. Bet patiesībā granātu viņa nemet, mašīna neapstājas. Es šauju pa braucošo mērķi un netrāpu. Viņa skrien uz manu pusi, pa ceļam skaidrojot, ka viņa nevarēja izraut granātas riņķi un domāja, ka es šaušu uz pirmo auto, bet es nez kādu iemeslu dēļ to neizdarīju, bet viņa bija pārliecināta… Vienalga par ko. Mēs saņemam šāvienu mugurā.

Draudzene – LAUVA

23.07-23.08

Labi, jo viņa ir uzticama kā klints. Cēla kā zelts. Un nekad nekoķetē. Karalienei tas nepiestāv. Slikti, jo kopā ar viņu nevar izmantot savas vājības. Sirdsapziņa neļaus. Blakus karalienei paliek tikai favorītes.

Izlūkos. Ja es dotos izlūkos ar draudzeni LAUVU, mēs paveiktu neiespējamo. Uzdevumu, mēs, protams, izpildītu bez problēmām. Bet vienkārši aizgājuši nebūtu. Ja jau esam atnākušas. Ko tur krāmēties ar sīkumiem. Tāpat ienaidnieku štābs pa rokai, bet mēs tikai dzelzceļu nomīnējām. Mēs tiktu klāt arī štābam. Viņa izņemtu no matiem spraudīti, un, purinot cirtas kā šampūna reklāmā, dotos uz durvju pusi, kur stāv sargi. Tie, arī kā reklāmā, atkārtu žokļus un pat nepadomātu viņu apturēt, jo gribētu vēl kādu laiku viņu pavērot. Un tad sāktos burzma. Varoņu titulu mums piešķirtu pēc nāves. Bet štābs būtu likvidēts.

Draudzene – JAUNAVA

24.08-23.09

Labi, ka viņas palīdzība nav emocionāla, bet reāla. Viņu grūti piemuļķot – viņa ir analītiķis un nenomierināsies un nepārtrauks analīzi, ja sirdī iezagušās šaubas. Slikti, ka visas jūsu pumpiņas pamanīs, ieteiks, ar ko ārstēt. Būtu labāk klusējusi.

Izlūkos. Ja es ietu, izlūkos ar JAUNAVU… Mēs tiktu galā. Tieši viņa pārsietu manas brūces. Tādas noteiktu būtu, jo rīkoties pēc apstākļiem – tas nozīmē atteikties no sākotnējā plāna. Ja kaut kas noietu greizi, plāns būtu jāmaina uz vietas. Bet mēs vienojāmies līdz sīkākajām detaļām. “Nu, mēs taču vienojāmies! Vai ne tā? Galu galā, tev bija jāmet granāta! Tāpēc es gaidīju, kamēr tu to metīsi.” Viņa tā runātu visu ceļu, kamēr stieptu mani pičpaunā.

Draudzene – SVARI

24.09-23.10

Labi. Ar viņu kā teātrī – viena cilvēka teātris nebeidzas nekad. Viņa ir brīnišķīgs stāstnieks un ļoti jūtīgs cilvēks. Slikti, jo viņa reizēm aizraujas par daudz. Un viņa pat pati neapzinās, cik ļoti. Melo un nesarkst.

Izlūkos. Ja es ietu izlūkos ar draudzeni SVARIEM, mēs noteikti atgrieztos. Un neko neuzlaistu gaisā. Mēs visu izdarītu civilizēti. Mēs pasēdētu restorānā ar vajadzīgajiem cilvēkiem. Dzimtenes labā paveiktu visu, kas būtu vajadzīgs. Uzzinātu visu, kas būtu nepieciešams. Un no rīta ar automašīnu mūs atvestu uz turieni, no kurienes būtu vistuvāk līdz savējiem. Bet, iespējams, mēs neatnāktu vienas. Astē būtu atvedušas likvidatoru vienību.

Draudzene – SKORPIONS

24.10-22.11

Labi, jo viņai ir nopietna attieksme pret dzīvi. Principiāli nenēsā rozā brilles. Slikti, jo viņa ir daudz spēcīgāka, nekā nepieciešams. Viņa ir ļoti egocentriska.

Izlūkos. Ja es ietu izlūkos ar draudzeni SKORPIONU, mums pēc uzdevuma izpildes būtu daudz grēku. Mēs būtu nežēlīgi nogalinājušas sargus pilnīgā tumsā. Zobus sakodušas, stabili tuvotos mērķim. Es nemanot būtu sākusi izpildīt viņas komandas. Bet, kā beigtos šī piedzīvojums, es nezinu, esmu gandrīz pārliecināta, ka draudzene Skorpions humāni ielaistu lodi man pierē, ja es būtu ievainota vēderā.

Draudzene – STRĒLNIEKS

23.11-21.12

Labi, jo ir ļoti optimistiska, jautra un piedzīvojumiem bagāta tādā mērā, ka tas jau ir slikti.

Izlūkos. Ja es ietu izlūkos ar draudzeni STRĒLNIEKU, mēs gan būtu nogāzušas podus. Mēs, protams, būtu ko aizmirsušas, piemēram, lodes. Un varbūt pat kartes. Ilgi par to uzjautrinātos. Rīkotos pēc atmiņas un intuīcijas. Es būtu bļāvusi ienaidniekiem, “Gulties!” Un metusi akmeņus. Un viņa sistu tiem pa galvu ar bomi no aizmugures. Mēs mestu smiltis acīs. Un ienaidnieku snaiperis, protams, nebūtu trāpījis viņas sirdī, bet medaljonā uz krūtīm.

Draudzene – MEŽĀZIS

22.12-20.01.

Labi, ka ar viņu notiek viss tas, kas nenotiek ar mani. Ka viņa stāstījumam piešķir garšu. Un tāpēc es zinu, ka neiespējamais ir iespējams, tikai nepieciešams, lai būtu mērķis, un tad jāiet uz to. Slikti, jo tā viņa var nejauši iedvest mazvērtības kompleksu.

Izlūkos. Ja es dotos izlūkos ar draudzeni MEŽĀZI, es būtu ļoti nogurusi. Es neesmu tik izturīga un skriet pa purviem ar automātu ilgu laiku nevarētu. Viņa, protams, mani gaidītu un nedusmotos. Tad mēs visu sistemātiski, pēc kaut kādas īpašas shēmas nomīnētu, un ne reizi nebūtu kļūdījušās. Un, ja viņu nejauši notvertu, bet es nebūtu pamanīta, viņa nekad mani nenodotu. Un, ja viņu spīdzinātu, viņa mēģinātu atslābināties un gūt baudu. Kā es to visu zinātu? Viņa to man izstāstītu pati. Galu galā es būtu devusies viņu atbrīvot.

Draudzene – ŪDENSVĪRS

21.01-20.02.

Labi, ka ar viņu vienmēr ir interesanti un neparasti. Unikāli ir tas, ka pie viņas sievišķīgā skaistuma viņai pilnīgi nav sieviešu viltības. Slikti, ka viņas hobijs bieži pārvēršas mānijā.

Izlūkos. Ja es dotos izlūkos ar draudzeni Ūdensvīru, adrenalīna mums pietiktu. Man katru reizi sirds būtu papēžos, kad viņa kāptu ārā no tranšejas pilnā augumā un ietu runāt ar civiliedzīvotājiem. Viņa, iespējams, ietu runāt pat ar ienaidnieka virsniekiem, kuri nevēlētos laist viņu prom. Galu galā ar viņu ir tik interesanti! Viņa izstāstītu visiem par katra karmu. Un tad, kad to interese sasniegtu kulmināciju, viņa piebērtu viņu glāzēs indi. Biedējoši domāt, ka es būtu iejaukta šajās aktivitātēs un sēdētu blakus kā uz adatām. Mani atklātu. Viņu – nē.

Draudzene – ZIVIS

21.02-20.03

Saistītie raksti

Labi, jo viņa ir visvairāk piemērota un pielāgota mainīgajiem apstākļiem. Nav brīnums, ka Zivis ir zodiaka pēdējais – modernizētais modelis. Slikti, jo ir pārāk piemērota man. Bet uztrauc viena lieta – ja spogulim atvēzē roku, tas atbild ar to pašu. Vai mēs varam pieņemt spoguli par savu labāko draugu?

Izlūkos. Ja es dotos izlūkos ar draudzeni Zivi, mēs ļoti daudz smietos. It īpaši atpakaļceļā. Pirmkārt, pa ceļam uz ienaidnieka štābu viņai, iespējams, atrastos draugi, kuri iedotu mums visus slepenos dokumentus. Otrkārt, kāds no virsniekiem izrādītos viņas attāls radinieks. Sakars, protams, kompromitējošs, bet šobrīd noderīgs. Viss būtu izdarīts mierīgi, bez pirotehnikas un specefektiem, balstoties uz personiskām attiecībām un savu šarmu.

LA.lv