Kokteilis
Dzīvo

Dot solījumus prot, bet pildīt tos – nē: 4 zodiaka zīmju pārstāvji, kam solījumi ir tukša skaņa0

Foto: Pixabay

Vakardien kokteilis.lv rakstīja par tiem zodiaka zīmju pārstāvjiem, kas ar lielu atbildības sajūtu, šķiet, ir jau piedzimuši. Šodien iepazīstināsim jūs ar pretējo monētas pusi – cilvēki, kas savus solījumus visbiežāk nepilda!

Mūsdienās ir ļoti grūti satikt cilvēku, kas vienmēr atceras par saviem solījumiem un tos pat realizē. Astrologi uzskata, ka ir daži zodiaka zīmju pārstāvji, kuri visbiežāk aizmirst savus solījumu un kad viņiem par tiem atgādina, nemaz nepūlas tos realizēt un nejūtas vainīgi.

Lūk, arī viņi:

Svari

Šie cilvēki bieži citiem dod dažādus solījumus, bet ļoti reti tos izpilda. Interesanti, ka viņiem viegli to piedod viņu mūžīgi labsirdīgā rakstura dēļ. Taču citiem būtu jāatceras, ka aiz šo labsirdīgo cilvēku maskām patiesībā slēpjas lieli manipulatori, kuriem ne vienmēr vajadzētu uzticēties. Ja viņus pieķer solījumu nepildīšanā, visbiežāk viņiem atrodas miljons attaisnojumu, kāpēc viņi to nav izdarījuši.

Zivis

Šie cilvēki par lietām vienkārši aizmirst. Viņi nedara to speciāli, viņi vienkārši aizmirst. Tiesa, ja jūs viņiem atgādināsiet par kaut ko, varat būt pārliecināti, ka viņi to izdarīs uzreiz! Ja viņi ir devuši savu vārdu, ko to izdarīs, tad izdarīs, vienīgais viņu trūkums – mūžīgā lidināšanās mākoņos.

Dvīņi

Saistītie raksti

Dvīņi tik ļoti daudz runā un tik ļoti daudz apsola izdarīt, ka aizmirst to visu gandrīz uzreiz pēc tam, kad esat beiguši sarunu. Dvīņi pat nepamana, ka ir kādam kaut ko apsolījuši, tāpēc šiem cilvēkiem nevar uzticēties un uzticēt kādas atbildīgas lietas. Tad, kad viņi kaut ko sola, viņiem pašiem šķiet, ka viņi zina, ko dara, taču patiesībā tas ne tuvu tā nav. Ja jūs viņus “pieķersiet” solījumu nepildīšanā un par to atgādināsiet, viņi izliksies, ka pirmo reizi par ko tādu dzird un pavisam noteikti neko tādu nekad nav solījuši.

Strēlnieks

Strēlnieki var aizmirst to, ko apsola. Tas tāpēc, ka jautrības viņiem vienmēr ir pirmajā vietā. Nav gluži tā, ka viņi negrib izpildīt solīto, viņi, protams, gribētu… Taču, ja viņiem paralēli atradīsies darāms kaut kas cits, daudz interesantāks un jautrāks, par doto solījumu viņi aizmirsīs uzreiz.

LA.lv
BM
Barba Meija
Kokteilis
Kāds ir tavs dzīves mērķis saskaņā ar zodiaka zīmi?
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Kristīne Virsnīte atklāj, ka jau 10 gadus nelieto alkoholu, bet cīnās ar cukura atkarību
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: Latvijā radīts zīmols debitē Londonas bērnu modes nedēļā
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ZE
Zane Eniņa
Latvijā
Pipara burgeri labdarībai. Roju Puķi piesaka “Latvijas lepnumam” 2
7 stundas
LE
LETA
Latvijā
“Dienas Biznesam” par slēptu politisko reklāmu draud 100 000 eiro sods
4 stundas
LE
LETA
Latvijā
Kāda filma stundā matemātikas skolotājam Rīgā maksā darbu 2
3 stundas
LE
LETA
Sports
Bukša uzaicināta piedalīties pasaules čempionātā vieglatlētikā
3 stundas
LE
LETA
Dabā
Uz Arktiku pētīt klimatu dodas “vēsturē lielākā polārā ekspedīcija”
2 stundas