Kokteilis
Baudi

DJ Rudd un Māra Upmane-Holšteine izdod singlu “Ja vienu dienu”0

Publicitātes foto

Jau otro reizi Māra Upmane-Holšteine apvienojas kopprojektā ar DJ Rudd un nāk klajā ar jaunu dziesmu “Ja vienu dienu”, kuras pirmsākumi meklējami pirms vairākiem gadiem.

“Ja vienu dienu stāstam ir interesanta vēsture. Pēc iedvesmojošas vokālās meistarklases Māra mēģināja sarakstīt melodiju sev neraksturīgā žanrā. To rakstot, šķiet, viņa domāja par džezu. Māra man parādīja šo skici, taču vēlāk šīs dziesmas veiksmīgākais aranžējums pazuda līdz ar sabojājušos cieto disku. Dažādu apstākļu dēļ mēs nekad to nerealizējām, taču ideja par šo dziesmu man vienmēr “dzīvoja pakausī”. Pēc mūsu pirmā kopdarba, singla “Atver logu”, radās sajūta, ka nu ir pienācis laiks dziesmu Ja vienu dienu restaurēt un nodot klausītājiem,” tā par dziesmas tapšanu DJ Rudd.

Māra uzsver, ka „strādāt kopā ar DJ Rudd ir viegli, jo mūs vieno ilgu gadu draudzība un līdzīga mūzikālā izjūta. Ar šādiem kopprojektiem DJ Rudd iedvesmo mani iziet ārpus ierastajām krāsām un pavērst muzikālo apvārsni plašāk. Rezultāts vienmēr ir pārsteidzošs man pašai un ir interesanti vērot, kurp process aizved”.

Māra ar DJ Rudd jau ilgstoši strādājuši kopā pie grupas “Astro’n’out” albumiem, taču pērnā gada jūnijā pirmo reizi apvienojās duetā, izdodot singlu “Atver logu”, kas sevi veiksmīgi pierādījis radio stacijās un nominēts “Zelta Mikrofons” kategorijā „Radio hits”.

LA.lv