Uncategorized

DJ Ella: “ASV man nekā netrūkst”6

Foto – Facebook.com

Jau sešus gadus ASV mitinās dziedātāja Elīna Fūrmane jeb DJ Ella (30), kur viņas dzīve rit mūzikas un modes pasaulē – pa dienu viņa ir zīmola “Rock Etiquette” radošā direktore, bet naktīs darbojas kā dīdžejmeitene. “Taču mana ikdiena lielākoties aizrit, strādājot pie jaunām kolekcijām un tērpjot savus klientus, kā arī mājās kopā ar draugu un diviem suņu bērniem Bono un Moku,” žurnālam “Privātā Dzīve” atklāj Ella. Turklāt ar apģērbu līnijas “Rock Etiquette” īpašnieku Deividu Aragonu Ellu jau trīs gadus saista arī romantiskas attiecības.

Pagājušajā nedēļā, lai satiktos ar draugiem, nosvinētu valsts svētkus un apmeklētu dažādus izklaides pasākumus pēc trīs gadu pārtraukuma viņa viesojās Latvijā. Žurnālam viņa atzīst, ka vienīgais, kas otrpus okeānam pietrūkst, ir mamma un brāļa ģimene, kā arī sarunas latviešu valodā, kad var pasmieties par dzīvi un saprasties no pusvārda.

2. decembrī Elīna svinēs 31. dzimšanas dienu un pati sev novēl daudz veiksmes turpmākajos gados, jo spilgtu mirkļu ikdienā viņai netrūkstot. Kopā ar Elīnu šoreiz dzimšanas dienu svinēs arī viņas mamma, jo, prombraucot no Latvijas, Elīna uzaicināja mammu pirmo reiz mēnesi paciemoties Amerikā. “Man jāpagūst viņai parādīt Holivudu, Kaliforniju, Losandželosu, Santamoniku, Malibu pludmali un Marina Del Rey, kur es dzīvoju.”

Dejavu ?? #dinamoriga #friendshipismagic #vecaskluskas

A post shared by Santa Kola (@santa_kola) on

LA.lv