Kokteilis
Stilo

Dizainere Kristīne Plaude prezentē jaunizveidoto zīmolu “Plaude Apparel”0

Publicitātes foto

Sadarbībā ar modes un dizaina veikalu AWAKE, ceturtdien, 31.janvārī, tiks prezentēts jaunizveidotais Kristīnes Plaudes zīmols Plaude Apparel. Mēģinot samazināt nevajadzīgo apģērbu pārprodukciju, dizainere Kristīne Plaude rada minimālu, taču funkcionālu sievietes garderobi. Papildus tam, Plaude Apparel kolekcijas ir piemērotas dažādām ķermeņa formām, kas iedvesmo dzīvot harmonijā ar sevi.

Plaude Apparel ir Kristīnes Plaudes 2018. gadā radīts apģērbu zīmols sievietēm. Zīmola mērķis ir samazināt nevajadzīgu apģērbu pārprodukciju un to iegādi, radot minimālu, taču funkcionālu un mūsdienīgu sievietes garderobi. Kristīnes Plaudes kolekcijas raksturo tīras piegriezuma līnijas, mūsdienīgs siluets, ilgtspējīgi materiāli, kā arī spēja pielāgoties mūsdienu sieviešu dinamiskajai ikdienai. Nereti veikalos pieejamie apģērbi tiek radīti kādam konkrētam sieviešu ķermeņu tipam, taču Plaude Apparel zīmols atbalsta dažādas ķermeņa formas, kā arī motivē dzīvot harmonijā ar sevi.

Publicitātes foto

Kristīnes Plaudes iedvesma ir mūsdienu steidzīgā sieviete, kas novērtē apģērba estētiku un funkcionalitāti. Dizainere vēlas izcelt sieviešķību ērtā un praktiskā veidā, meklējot tīras piegriezuma līnijas, kas uzsver tērpa siluetu un konstrukciju. Zīmola komanda izvairās no liekām detaļām, tādējādi akcentējot auduma tekstūras īpašības.

“Manuprāt, klaja sekošana modei nav aktuāla. Būtiskāk ir nodrošināt ērtas sajūtas un izcelt sievietes individualitāti, kas ir modernas sievietes ikdienas vizītkarte. Vēlētos vilkt paralēles ar interjera veidošanu. Radot interjeru, es atainoju cilvēka iekšējo pasauli telpā, bet veidojot tērpu, izceļu sievietes sajūtas. Atspoguļoju emocijas apģērbā – labsajūtu un sievišķību. Tādu sievišķību, kas nepazūd ikdienas steigā un pienākumos, vienlaicīgi sniedzot ērtību,” saka Kristīne Plaude, zīmola Plaude Apparel radītāja.

Publicitātes foto

Tērpos pārsvarā tiek izmantota Eiropā ražota, kvalitatīva trikotāža, taču īpašu vietu Plaude Apparel zīmola kolekcijās ieņem džinsa audums. Ar džinsa audumu visbiežāk tiek asociētas džinsa bikses, taču balstoties uz vēsturiski iemīlētām modes tendencēm, bieži tiek aizmirsts par auduma daudzpusību. Kristīne Plaude savās kolekcijās džinsu izmanto, lai radītu kleitas, mēteļus un pat T-kreklus.

“Jau kopš studiju gadiem, manā garderobē dažādos apģērbos ir dominējis džinsa audums. Izjūtot un sadzīvojot ar šī, it kā neelastīgā, tradicionāli stīvā auduma dabu, vēlos parādīt tā daudzpusību. Džinss ir unikāls audums. Tas ir ilgtspējīgs – valkājot mainās un džinsa auduma tērps iegūst arvien jaunas nianses. Kā arī džinss ir vienmēr aktuāls un mūsu laika apstākļiem piemērojams ikkatrā sezonā,” paskaidro Kristīne Plaude.

LA.lv