Kokteilis
Dzīvo

Dīvaiņi, kam galvā “dzīvo putni”: TOP 3 zodiaka zīmes, kas citiem šķiet nesaprotamas0

Foto: Pixabay

Katram no mums ir savas dominējošās rakstura īpašības, taču tādā vai citādā ziņā kāda no tām citiem var likties nesaprotama. Tomēr starp visām 12 zodiaka zīmēm ir daži, kas vairāk nekā citi apkārtējiem šķiet dīvaiņi, kuru rīcība vai domāšana liekas nesaprotama.

Astrologi apgalvo, ka šādi cilvēki, par kuriem mēs mēdzam teikt, ka viņiem “galvā dzīvo putni”, ir dzimuši tieši šajās 3 zodiaka zīmēs:

1. Ūdensvīrs

Ja kādu var nosaukt patiešām par ekscentrisku, tad tie ir Ūdensvīri. Viņi sevi prot uztvert tieši tādu, kādi viņi ir, un par to nemaz nemulst. Viņu noslēpums ir ļoti elementārs – viņi jau no dzimšanas ir ļoti godīgi, tāpēc arī neprot izlikties. Šajā zodiaka zīmē ir dzimuši daudzi ģeniāli cilvēki, ģēniji, mākslinieki, jo viņi šo pasauli redz citādi. Dažkārt liekas, ka viņi runā nesaprotamas un pat nejēdzīgas lietas, kā arī viņu uzvedība ir dīvaina vai neveikla. Taču patiesībā Ūdensvīrs vienmēr apzinās, kāpēc tā rīkojas un viņam ir skaidrs mērķis. Šīs zodiaka zīmes pārstāvji ir ārkārtīgi godīgi un atvērti, un to viņos patiešām var apbrīnot.

2. Skorpions

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji arīdzan ir slaveni ar savu “dīvaino” dabu. Viņi ir noslēpumaini, neuzticas citiem, dažkārt ir ļoti atriebīgi un vienlaikus mīļi, kā arī tiecās visiem pierādīt, ka ir taču pavisam “normāli cilvēki”. Patiesībā Skorpioni ir ļoti spēcīgas, mērķtiecīgas personības, kam ir svarīgi, lai viņu dzīve būtu piepildīta un daudzkrāsaina. Skorpioniem, piemēram, dažkārt patīk uzsākt strīdus, pat, ja viņi zina, ka strīdā viņiem nav taisnība, bet dara to viņi tāpat vien – lai izklaidētos un “izlādētos”. Šajā zīmē dzimušie cilvēki ir fantastiski sarunu biedri, un pateicoties no dabas dotajai harizmai viņi spēj iedvesmot citus un iziet “sausām kājām” teju no jebkuras situācijas. Viņi ir neprognozējami un tā ir tā rakstura īpašība, kuras dēļ viņus bieži uzskata par “dīvaiņiem”, taču vienlaikus tajā ir arī viņu valdzinājums.

3. Dvīņi

Dvīņiem nav nekā neparasta situācijās, kurās viņi var “krist” galējībās. Vienā brīdī viņi ir kompānijas dvēsele, bet jau pēc brīža kļūst par sapīkušiem vecīšiem un vecenītēm, kam nekas un neviens šeit nepatīk. Šie cilvēki var atrast dziļu nozīmi nenozīmīgā notikumā un vienlaikus ignorēt problēmas, kas visiem citiem šķiet dzīvības un nāves jautājums.
No malas bieži var šķist, ka Dvīņi ir neapdomīgi, taču tā nav. Zem šīs bezrūpības maskas, kas izrāda, ka mīl avantūras un piedzīvojumus, patiesībā slēpjas smalkjūtīgas dvēseles, kuriem nebūt nav vienalga, ko par viņiem domā citi.

LA.lv