Kokteilis
Baudi

“Depeche Mode” sola Rīgā uzstāties ar revolucionāru šovu0

Publicitātes foto

Pēc plašās Eiropas stadionu koncertturnejas 20. februārī ar revolucionāru šovu “Global Spirit Tour” “Arēnā Rīga” uzstāsies vieni no modernās mūzikas ietekmīgākajiem māksliniekiem – grupa “Depeche Mode”. Kā iesildītāji uzstāsies eksperimentālā apvienība “Black Line”.

“The Global Spirit Tour” koncertturneja tika izsludināta, atzīmējot grupas 40. studijas albumu “Spirit”. Albuma spēcīgo un aktuālo pirmo singlu “Where’s The Revolution” pozitīvi vērtē gan kritiķi, gan fani, slavinot to kā grupas “atgriešanos pie saknēm”. “Spirit” jau saņēmis atzinību no ārvalstu preses. Britu mūzikas žurnāls “Mojo” raksturo to šādi: “Hits pēc hita… “Depeche Mode” labākais albums daudzu gaidu laikā!”

Vieni no visu laiku ietekmīgākajiem, mīlētākajiem un komerciāli veiksmīgākajiem mūziķiem, grupa “Depeche Mode” ir pārdevuši vairāk nekā 100 miljonus mūzikas ierakstu un uzstājušies vairāk nekā 30 miljoniem fanu visā pasaulē. Kopš grupas izveides 1980. gadā “Depeche Mode” un tās dalībnieki – Deivs Gāns, Mārtins Gors un Endijs Flečers – turpina gūt gan kritikas, gan finansiālus panākumus visā pasaulē. Grupas 14. studijas albums ir iekļuvis mūzikas “Top 10” vairāk nekā 20 valstīs, to skaitā ASV un Apvienotajā Karalistē. Viņu iepriekšējais studijas albums “Delta Machine” 2013. gadā nokļuva topu pirmajā vietā 12 valstīs visā pasaulē, un pasaules koncertturneja, kurā grupa devās pēc tā iznākšanas, pulcēja vairāk nekā 2,5 miljonus fanu. Grupa Rīgā viesojās 2014. gadā “Delta Machine” pasaules turnejas laikā.

Iesildītāji – eksperimentālā apvienība “Black Line” – ir Losandželosā dibināta inteliģentās deju mūzikas grupa. Katru ierakstu veido neliels mūziķu kodols, un tas simbolizē konkrēto laika posmu un iesaistīto personu stilu. Ierakstos izmantojot augstāko tehnoloģiju sasniegumus, tiek radīti unikāli skaņdarbi, kas tagad apvienoti debijas albumā “Treason, Sedition and Subversive Activities”. “Black Line” kodolu veido dziesmu autors un līderis Duglass Džejs Makārtijs (Nitzer Ebb), producenti Zeks Maierss un Sairuss Rekss, skaņu inženieris Kens Haivats Māršals (Skinny Puppy), kā arī Bons Heriss (Nitzer Ebb). “Black Line” skrupulozā pieeja dziesmu radīšanā vainagojusies ar vairākām sadarbībām ar citiem atzītiem māksliniekiem, tostarp “Depeche Mode” bundzinieku Kristianu Eigneru.

Kad un kur?
20.februārī plkst. 20.00 “Arēnā Rīga”
Biļetes – izpārdotas

Video:


LA.lv