Kokteilis
Baudi

Denisa Paškeviča dzimšanas dienā – džeza koncerts0


Deniss Paškevičs
Deniss Paškevičs
Publicitātes foto

28. aprīlī kultūras pils “Ziemeļblāzma” Lielajā zālē notiks Starptautiskās džeza dienas ieskaņas un džeza mūziķa Denisa Paškeviča dzimšanas dienas koncerts. Tajā oriģinālmūziku atskaņos gan pats jubilārs, gan viņa koncerta viesi – džeza mūziķi no Zviedrijas un ASV, uz skatuves skanot arī Jolantas Gulbes balsij.

Deniss Paškevičs (43) pašlaik ir viens no vadošajiem Baltijas džeza mūziķiem, saksofonists, flautists, komponists, producents, mūsdienu improvizācijas un džeza mūzikas skolotājs. Viņš jau vairāk nekā 25 gadus uz Latvijas džeza skatuves ir ne tikai pats, bet uz tās regulāri aicina pasaulē zināmus, izcilus mūziķus un iedvesmojošas personības. Deniss ir viens no tiem mūziķiem, kurš lielu daļu karjeras veltījis tieši džeza mūzikas popularizēšanai Latvijā un arī jauno mūziķu pieredzes veicināšanai. Viņa saksofons regulāri skan dažādos festivālos, koncertzālēs un klubos Eiropā un citur pasaulē.

Reizē mūziķis ir džeza mūzikas attīstībai Latvijā dibinātās aģentūras “Riga Room” un starptautiskā džeza festivāla “Jazz Room” mākslinieciskais vadītājs. Viņš ir arī oficiālais mākslinieks franču saksofona zīmolam “Marca Reeds”, kā arī mākslinieciskais vadītājs strauji augošajam britu un latviešu kopējam zīmolam “Riga Winds”, kura paspārnē radīts speciāli Denisam veidots “Pashkevich signature” saksofona modelis. Deniss Paškevičs piedalījies vairāk nekā 50 albumu ierakstos.

Gaidāmais mūziķa koncerts kultūras pilī “Ziemeļblāzma” notiek, atzīmējot 30. aprīlī gaidāmo Starptautisko džeza dienu un Denisa Paškeviča dzimšanas dienu, kas iekrīt 28. aprīlī. “Koncerts būs īpašs, jo tajā būs iespēja uzstāties kopā ar kolēģiem un draugiem  amerikāņu džeza mūziķiem Nefu Irizari un Braienu Melvinu, ar kuriem kopā muzicēts jau vairāk nekā 10 gadu, gan arī trompetistu Andersu Bergkrancu no Zviedrijas, ar kuru kopā iecerēti vairāki nākotnes projekti,” atklāj mūziķis, piebilstot, ka īpašs prieks būs atrasties uz vienas skatuves kopā ar dzīvesbiedri dziedātāju Jolantu Gulbi-Paškeviču.

“Koncerta programma būs kā tilts starp dažādām kultūrām un džeza tradīcijām – amerikāņu, skandināvu un Baltijas. Koncertā atskaņosim gan manu oriģinālmūziku, gan koncerta īpašo viesu komponētus skaņdarbus,” stāsta Deniss Paškevičs. “Aicinu ikvienu pavadīt to kopā ar mani, ar maniem draugiem – lieliskiem mūziķiem un, protams, džezu,” piebilst mūziķis.

Kad un kur?

  • 28. aprīlī plkst. 19.00 kultūras pilī “Ziemeļblāzma”
  • Biļetes: kultūras pils “Ziemeļblāzma” informācijas centrā, “Biļešu paradīze” kasēs, www.bilesuparadize.lv.
LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TOP 8 modernākās lietas, kam šoruden jābūt tavā skapī
11 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Magone raud, bet viņas mamma atklāj šausmīgus faktus par attiecībām ar meitu un mājokļa jautājumu
12 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Aminata: “Mani iedvesmoja mamma, vecmāmiņa, tantes – šie stāsti ir iedvesmojoši!”
13 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Turīgas pašvaldības, bet netiek galā ar rindām uz bērnudārziem 2
4 stundas
LA
LA.LV
Sports
FOTO, VIDEO: “Dinamo” cīnās, taču nespēj no sliedēm nolaist “Lokomotiv”
2 stundas
LE
LETA
Ekonomika
FKTK piemērojusi “PrivatBank” viena miljona eiro sodu
6 stundas
LE
LETA
Dabā
Ceturtdien naktī līdz pat -1 grādam
10 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO: “Lūdzu, tur ir bērni!”Sniedz sīkākas ziņas par traģēdiju Pārdaugavā
3 stundas