Kokteilis
Mīli

Déjà vu sajūta: 7 pazīmes, ka esi satikusi iepriekšējās dzīves mīlestību0

Publicitātes foto/pixabay.com

Protams, dvēseļu pārdzimšanai tic tikai daži, bet déjà vu sajūta ir pazīstama visiem. Parapsihologi uzskata, ka tieši tā pie mums atgriežas atmiņas, kas saistītas ar iepriekšējo dzīvi.

Vai tu tici iepriekšējai dzīvei? Dažkārt cilvēkiem rodas neizskaidrojami patīkama nostalģija vai pat déjà vu sajūta, pēc kuras daudzi aizdomājas, ka reiz, iespējams, jau dzīvojuši. Diemžēl mēs par iepriekšējo dzīvi visu nezinām, bet sajūtu, kas nelīdzinās nekam citam nav iespējams sajaukt. Ir vairākas pazīmes, kas norāda uz to, ka cilvēks, ar kuru šobrīd esi kopā, iespējams, ir tavas iepriekšējās dzīves mīlestība.

Komforta sajūta

Runā, ka ar mīļoto cilvēku, ar kuru esi karmiski saistīts, rodas sajūta, it kā tu būtu mājās. Un tā patiesi ir, jo daudzi pāri, viens otram blakus esot, izjūt neizsakāmu mieru un siltumu, it kā atrastos zem silta pleda līdzās kamīnam mājiņā pie ezera.

Laiks

Ja atrodies blakus savai radniecīgajai dvēselei, tad visas laika robežas pazūd. Laiku nejūt, it kā tas būtu apstājies vai izzudis pavisam. Tas precīzi norāda uz to, ka esi kopā tieši ar to cilvēku, kuru mīlēji iepriekšējā dzīvē.

Emocijas

Esot kopā ar mīļoto cilvēku, tevi pārņem savādas sajūtas. Tas vienlaikus ir gan prieks, gan miers, gan satraukums. Tevi it kā kāds ir izvērsis uz āru, un šī sajūta ir ļoti patīkama un aizraujoša. Rodas sajūta, it kā visu dzīvi tu būtu bijusi blakus šim cilvēkam, pat ja esat pazīstami vien pāris dienas.

Publicitātes foto/pixabay.com

Atmiņas

Kad tev blakus ir cilvēks no iepriekšējās dzīves, rodas atmiņas par notikumiem, kas ar tevi it kā nemaz nav notikuši. Tā ir déjà vu sajūta. Tev liekas, ka it kā tas, ko tu šobrīd dari ar mīļoto cilvēku, jau kaut kad ir bijis, bet atcerēties to līdz galam tu nevari. Un, starp citu, šādas atmiņas parasti ir abpusējas un abiem tās ir vienlaikus.

Jūs lasāt viens otra domas

Tā patiesi mēdz būt. Tu māki nolasīt otra domas, vari pabeigt partnera teikumu, kuru viņš vēl nav pabeidzis, bet ir gribējis pateikt tieši tā, kā to izdarīji tu. Vai varbūt viņš tikai par to ir padomājis, bet tu jau esi pateikusi. Vai atpazīsti? Ja – jā, tad acīmredzami tev līdzās ir cilvēks, kuru mīlēji iepriekšējā dzīvē.

Uzticēšanās

Ar radniecīgu dvēseli nerodas aizdomas, tukši strīdi un greizsirdība. Ir jūtams vieglums un pilnīga uzticēšanās partnerim. Tu esi pilnībā atklāta pret mīļoto cilvēku un nebaidies nodevības un apmāna. Tu esi gatava viņam uzticēties pilnībā kā nekad nevienam citam.

Neredzama saikne

Tu jūti savu mīļoto pat, ja neesat līdzās. Tu jūti viņa noskaņojumu, viņa pārdzīvojumus un pašsajūtu. Gadās, ka tu pat fiziski vari izjust partnera sāpes.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv