Kokteilis
Mīli

Darot šīs 8 lietas, tu vari zaudēt vīrieša cieņu un mīlestību0

Foto: Unsplash

Ir lietas, kuras sievietei nekad nevajadzētu darīt, ja vien jūs negribat vīriešu acīs zaudēt cieņu. Kas gan var būt ļaunāk par to?

1. Simtprocentīga piekrišana

Sava viedokļa neesamība un vienmēr piekrist tam, ko citi saka ir tāda rakstura īpašība, kas vairumam vīriešu nešķiet pievilcīga. Pat, ja tu esi visskaistākā, vismīļākā un vislabākā, nevajadzētu vienmēr piekrist visam, ko viņš saka vai dara. Sievietei ir jābūt savam uzskatam attiecībā uz daudzām lietām, tikai tad tu vīrietim būsi interesanta.

2. Daudz seksa partneru

Pat, ja tev šobrīd nav pastāvīgu attiecību tas nenozīmē, ka tev ir jānodarbojas ar seksu ar visiem vīriešiem, kas piekrīt. Diez vai kāds no viņiem, zinot tavu attieksmi pret seksa partneriem, vēlēsies ar tevi nākotnē vairs kaut ko kopīgu. Un, ja arī vēlēsies, tās būs tikai un vienīgi seksuālas attiecības, nevis partnerattiecības.

3. Alkohols

Protams, tu vari izdzert glāzi šampanieša vai sarkanvīnu vakarā, bet nav nekā ļaunāka kā piedzērusies sieviete. Kad alkohola dēļ tu kļūsti bravurīga, vulgāra un “varonīga” parasti tas viss beidzas ļoti slikti – tie ir vienas nakts sakari vai jebkāda cita darbība, kas nākošajā rītā tev neliks justies par sevi lepnai.

4. Flirts

Tas, ko tu uzskati par vieglu, nevainīgu flirtēšanu vīriešiem bieži šķiet kā potenciāla krāpšana. Tāpēc, nevajadzētu uzkrītoši smaidīt svešam vīrietim, pat ja viņš ir uzsmaidījis pirmais. Tev nevajadzētu dot iemeslu savam vīrietim nepamatotai greizsirdībai.

5. Atskaitīšanās par katru soli

Lai arī cik tuvas nebūtu jūsu attiecības, tev, kā arī tavam partnerim, ir tiesības uz privāto dzīvi. Tev nav jābūt kopā ar savu vīrieti 24 stundas diennaktī un jāatskaitās par katru savu soli. Tieši to pašu tu nedrīksti pieprasīt no viņa. Atslēgvārds ir cienīt vienam otru un jūsu attiecības.

6. Sūdzēšanās par iepriekšējām attiecībām

Kas bijis, bijis, nevajadzētu šo tēmu cilāt, it īpaši vīrieša klātbūtnē. Labāk vispār nepieminēt savu bijušo partneri vai stāstīt par bijušajām attiecībām. Kaut vai, tāpēc, ka vīrietim tas var būt nepatīkami (vairumā gadījumu).

7. Izlikšanās par to, kas neesi

Nevajadzētu izlikties par to, kas tu neesi. Vīrieši visvairāk ciena dabiskumu, tāpēc, esi tu pati. Nemēģini mainīt savu tēlu, neuzvelc “masku”, cenšoties viņam, tavuprāt, izdabāt. Nav svarīgi, kādu viņš tevi ieraudzīs, bet tas, par ko viņš tevi mīl.

8. Skarbās sievietes tēls

Mūsdienās ir moderni būt skarbajai “skarbajai sievietei”, bet… vīriešiem tādas sievietes nemaz nepatīk! Protams, tev nav jābūt pasaku princesei, bet tādus nelāgus ieradumus kā smēķēšanu, lamāšanos, alkohols – šo visu tev vajadzētu aizmirst uz visiem laikiem. Centies būt izsmalcināta, eleganta un sievišķīga – nevienai sievietei nepiestāv ne lamu vārdi, ne cigaretes.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: kas ātrāks – lidmašīna “Sukhoi Su-31” vai BMW M klases auto?
3 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Skaistākās operu ārijas par mīlestību festivālā “Summertime” Jūrmalā
4 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: Jānis Stībelis laiž klajā jaunu singlu un aicina uz jubilejas koncertu
4 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ZD
Zigfrīds Dzedulis
Latvijā
Viens vedējs, lielāka cena. Maksa par atkritumu izvešanu var celties
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
KNAB aiztur Dobeles domes iepirkumu komisijas vadītāju
14 minūtes
LA
LA.LV
Ekonomika
FOTO: “Politiķiem ir bail šo lietu kustināt.” Uzņēmēju diskusija par atbalstu aktīvai rīcībai
41 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Stājies spēkā Ušakovam nelabvēlīgais spriedums strīdā ar Ķirsi
10 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
Latgales mežos izvērš divas sēņotāju glābšanas operācijas
1 stunda