Kokteilis
Iekārto

Darba vieta pēc fen-šui principiem: paši radām savu veiksmi0

Publicitātes foto/pixabay.com

Darba vietā cilvēks pavada gandrīz 30 procentus savas dzīves. Lai nodrošinātu sev veiksmi, ir pareizi jāiekārto sava darbavieta un pozitīvā enerģija jāvelta vajadzīgajā virzienā.
Austrumu fen-šui zinātāji katram pateiks, kā radīt ideālu darba vietu, kas veiksmīgi piesaistīs pozitīvo Ci enerģiju. Tik būtiskā jautājumā nozīme ir pilnīgi visam, sākot no galda un beidzot ar krēslu.

Galda novietojums

Publicitātes foto/pixabay.com

Tā kā strādāt var gan mājās, gan birojā, šis apstāklis jāņem vērā pirmkārt.
Ja strādājat mājās, galds jānovieto maksimāli tuvu dzīvokļa vai mājas ieejai. Protams, tā nedrīkst būt vieta, kuru saule neapspīd. Saules gaismai ir būtiska loma, jo tā sniedz pozitīvo enerģiju.
Ja strādājat birojā, jūsu galds nedrīkst atrasties līnijā logs-durvis vai durvis-durvis. Kad jūs ienākat birojā, tad no durvīm līdz logam vai citām durvīm pilnīgi nekas nedrīkst atrasties ceļā. Šķēršļi bloķēs pozitīvās Ci enerģijas plūsmu. Produktīvam darbam ir nepieciešama nepārtraukta pozitīvās un negatīvās enerģijas apmaiņa, tādēļ ceļam ir jābūt brīvam.
Ieejas durvīm ir jābūt redzamām. Nesēdiet ar muguru pret logu un novietojiet galdu mazliet diagonāli. Arī šie sīkumi radīs komfortu.

 

Galda aprīkojums un darba vieta

Publicitātes foto/pixabay.com

Sāksim ar krēslu, jo tas ir ļoti svarīgs. Pats galvenais – jābūt cietai muguriņai un roku balstiem. Ērta poza palīdzēs saglabāt mieru un skaidru prātu jebkurā situācijā.
Otrs būtisks aspekts – izvairīšanās no asiem stūriem. Mēģiniet izdarīt tā, lai pret jums būtu pavērsti tikai noapaļoti stūri. Jābūt iespējai darba vietai pieiet no vairākām pusēm, tāpēc ka saskaņā ar fen-šui likumiem tas palīdzēs jums vienmēr rast vairākus risinājumus un nebūt saistītiem.
Nesēdiet ar seju pret sienu, jo tas rosina noslēgtību un atsvešinātību. Darba vietā tas var būtiski traucēt veiksmes sasniegšanu. Ja neizdodas pārsēsties uz citu vietu, tad pielieciet pie sienas skaistu gleznu, kas attēlo lauku vai kosmosu.

Un tagad par sīkumiem

Publicitātes foto/pixabay.com

Vislabākie amuleti ir bruņurupucis, pūķis vai monēta. Tie ir fen-šui naudas talismani. Tiem jābūt tīriem un kārtīgiem tāpat kā darba vietai. Apputējuši fen-šui talismani uzkrāj negatīvās enerģijas plūsmas.
Ja daudz laika pavadāt pie datora, tad novietojiet uz galda krāsainus attēlus. Tie jums piesaistīs pozitīvo enerģiju.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv