Starptautiski augstu novērtētā Dānijas popmūzikas dīva MØ 23. novembrī uzstāsies koncertzālē “Palladium”, piedāvājot dinamisku un enerģijas pārpilnu koncertu, kurā izskanēs visi dziedātājas aktuālie hīti pasaules tūres “Forever Neverland – Chapter 1” ietvaros. Šajā tūrē dziedātājai pievienosies un koncertu Rīgā iesildīs somu dziedātāja ALMA, jaunās paaudzes pankroka zvaigzne.

Nedaudz no dabstepa, nedaudz no soulmūzikas, nedaudz no pankroka – MØ rada pati savu žanru, kas vienlaikus spēj būt komerciāls, nekļūstot banāls vai apnicīgs. Ne velti viņas mūzika guvusi atzinību visā pasaulē – viņas singli gozējušies topu augšgalā gan Austrālijā, gan Lielbritānijā un Amerikas Savienotajās valstīs, savukārt muzikāli MØ sadarbojusies ar tādām zvaigznēm kā “Major Lazer” un kopīgi veidotā dziesma “Lean On” pārsniegusi rekordlielu klausījumu skaitu pāri miljardam vietnē Youtube. Arī hitam “Cold Water”, kas tapa kopā ar Džastinu Bīberu klausījumu skaits tuvojas miljardam. Sadarbības ar Charli XCX, “Elliphant” un citām mūzikas pasaules zvaigznēm bijušas tik pat veiksmīgas un atzinīgi novērtētas klausītāju vidū.

2014. gadā MØ debijas albums “No Mythologies to Follow” saņēma visas prestižākās Dānijas populārās mūzikas balvas, tostarp kā labākais albums un pati MØ – kā labākā vokāliste. Kopš tā brīža MØ par savām var saukt koncertskatuves visā pasaulē – viņa saņēmusi “European Border Breakers” balvu kā uzlecošā zvaigzne, vairākas GAFFA-Prisen balvas, kā arī bijusi nominēta “MTV Video Music” un “UK Video Music” balvām. Jaunākais MØ ieraksts, EP “When I Was Young” nāca klajā vien pērn, kļūstot par vienu no ilgāk glabātajiem noslēpumiem Skandināvijas mūzikas industrijā.
“The Guardian” MØ uzstāšanos salīdzina ar derviša virpuļošanu un uzsver ekspresīvo, žestikulācijas pārpilno skatuves horeogrāfiju. Savukārt “NME” viņas skatuves tēlu un muzikālās izpausmes salīdzina ar “kaut ko starp Sjūziju Sjū un Dženetu Džeksoni”.

Koncertu Rīgā iesildīs somu jaunās paaudzes pankroka zvaigzne ALMA. Ekstravagants skatuves tēls un neparasts dvēseles skanējums ar tiešu liriku. Mūzikas apskatnieki ALMU pielīdzina tādām mūzikas zvaigznēm kā Sia un Eimija Vainhausa. Šobrīd ALMA sadarbojas ar tādām labi zināmām mūzikas zvaigznēm kā MNEK, “Rudimental”, Charlie XCX, “Sub Focus”, “Tove Lo”, Justin Tranter un 2 Inch Punch.