Kokteilis
Apbrīno

Daiļā un slavenā modele Paula Freimane piedāvā Latvijā pirmo fitnesa aplikāciju0


Paula Freimane
Paula Freimane
Publicitātes foto.

Šodien gardās un veselīgās brokastīs restorānā “Terra” slavenā fitnesa modele un trenere Paula Freimane kopā ar tādiem sabiedrībā pazīstamiem cilvēkiem kā Anna Krimele, Kashers, Zuarguss un Roberto Meloni plašākai sabiedrībai prezentēja Latvijā pirmo fitnesa un veselīga uztura aplikāciju mājas apstākļiem – MonacoFit.com.

Paula, stāstot par jauno produktu, atklāja, ka tā tika radīta pēc aptaujas datiem, kas liecināja, ka 95% vīriešu un 97% sieviešu sporta zālē nesasniedz savu mērķi – nezaudē svaru, lai gan vidēji sava mērķa sasniegšanai ir iztērējuši vairāk nekā 300 eiro.*

Pati Paula Freimane jau vairākus gadus ir pievērusies fitnesam un veselīgam dzīvesveidam – savā Instagram kontā pulcē vairāk kā 50 tūkstošus sekotāju un iedvesmojusi desmitiem tūkstošu sieviešu un vīriešu Latvijā, Monako, Portugālē un citās pasaules valstīs. Kopš Paula ir atgriezusies Latvijā un konstatējusi pastāvošo problēmu, viņa atzīst, ka ļoti mērķtiecīgi vēlas uzlabot sabiedrības dzīves un veselības apstākļus.

“Šobrīd Latvijā oficiāli 20% cilvēku cieš no aptaukošanās. Veiktajā pētījumā atklāju, ka galvenie šķēršļi sevis uzturēšanai formā ir finanšu un laika trūkums. Tāpēc šī aplikācija būs lietojama ikvienam mājas apstākļos. Es zinu, cik ikdienā mums katram ir svarīgs laiks, jo ikdiena ir strauja, tāpēc izmaiņas jāsāk veikt šeit un tagad. Es nevēlos, lai Latvija turpina būt par vienu no neveselīgākām valstīm Eiropā,” – komentēja aplikācijas MonacoFit.com idejas autore Paula Freimane.

Tieši ar savu personīgo piemēru cīņā ar lieko svaru Paula sociālajos tīklos iedvesmoja tūkstošiem cilvēku un tāpēc ir gatava dalīties savā pieredzē un iegūtajās zināšanās, lai cilvēkiem palīdzētu iegūt veselīgu un skaistu augumu, neizejot no mājām.

Iniciatīvai ir atsaukušies arī tādi sabiedrībā zināmi cilvēki kā TV raidījumu vadītāja Anna Rozīte, psihoterapeite un teoloģe Anna Krimele, emocionālā intelekta treneris Zuarguss, dziedātājs un TV personība Roberto Meloni, multimākslinieks Kashers, mūziķis un fitnesa treneris Kaspars Zlidnis un TV3 laika ziņu moderators Ansis Klinstons. Viņu vingrojumi bez maksas būs pieejami ikvienam aplikācijas lietotājiem.

Aplikācijas idejas autore, fitnesa modele Paula Freimane.
Publicitātes foto.

“Mājās vingrot ir forši, jo tā ieekonomējas laiks braukšanai uz sporta zāli un finansiāli tas ir izdevīgi. Mājās vingrošanai es izmantoju krēslus, kāpnes, dīvāna malu vai zemāku galdu tricepsa vingrinājumiem,” – norāda psihoterapeite un teoloģe Anna Krimele.

“Man tiešām patīk garšīgi paēst. Bet Paula ir ļoti foršs cilvēks un iedvesmo daudzus uz pārvērtībām tieši ar savu pieredzi un dabisko attieksmi.

Tas iedvesmo! Paula, tu patiešām esi tas piemērs, kam jāseko, lai dzīvotu veselīgi un censtos būt labākam. Es to mēģināšu darīt!

Jo līdz šim, tāpat kā ļoti daudziem, arī man ir sanācis tā, ka 1.janvārī pamostos un domāju, ka tagad es būšu foršāks, smukāks un veselīgāks, bet 31.decembrī ir jāraud, ka nekas nav sanācis… Tāpēc es tagad no tiesas centīšos!”, – teica Roberto.

Monacofit.com radošā komanda (no kreisās): pasākuma vadītāja Lelde Lietaviete, idejas autore Paula Freimane, Roberto Meloni, Anna Krimele un Kashers.
Publicitātes foto.

Aplikācija piedāvās gan vingrojumus, gan ēdienkarti un pat pagatavošanas receptes, ko izstrādājusi uztura speciāliste Elīna Balode. Viņa sacīja, ka centusies ņemt vērā gan savu, gan ģimenes, gan draugu pieredzi, ieklausoties, kādus produktus cilvēki uzturā lieto biežāk un kādus – ļoti reti, lai pēc iespējas atvieglotu ēdiena pagatavošanu, kas norādīta aplikācijā.

“Tajā katrs varēs izvēlēties recepti pēc savām iespējām gan finansiāli, gan laika ziņā. Ja kāds nevēlēsies virtuvē patērēt tik daudz laika, varēs izvēlēties citus variantus. Tāpat varēs izvēlēties ar sev vēlamos produktus. Īpaši noderīgi tas būs tiem cilvēkiem, kam, piemēram, ir alerģija no kāda konkrēta pārtikas produkta”, – sacīja Elīna. – “Mana pieredze rāda, ka cilvēki, cenšoties ēst veselīgi, bieži izslēdz no ēdienkartes dažādus produktus, kas patiesībā ir ļoti nepieciešami organismam, tikai jāzina, kādos daudzumos tos lietot un kurā diennakts laikā”.

Uztura speciāliste Elīna Balode.
Foto: Karīna Miezāja.

MonacoFit.com ir Paulas Freimanes radīta rezultatīva notievēšanas un muskuļu masas palielināšanas aplikācija, kas sagatavo pielāgotus vingrojumu un uztura plānus, lai ātri un veselīgi ikvienam palīdzētu sasniegt savu vēlamo figūru.

LA.lv
LE
LETA
Kokteilis
Grupa “Purple Negative” nodod klausītājiem pirmo videoklipu
8 stundas
LE
LETA
Kokteilis
Tiek pārcelts “The Neighbourhood” koncerts
8 stundas
IP
Inga Prūse
Kokteilis
Sportiski, glīti, bagāti. Pelnošāko Latvijas basketbolistu jaunākā topa virsotnē – Porziņģis ar teju 15 miljoniem eiro
9 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

VS
Viesturs Sprūde
Latvijā
“Vienmēr esmu bijusi politiska”. Saruna ar Alīdi Ausmu Forstmani no Kanādas
Intervija 2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Bordāns noliedz savu ietekmi uz ASV lēmumu vērst sankcijas pret Lembergu 1
59 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Darbam Ventspils brīvostas pārvaldes valdē ārkārtas sēdē nolemj iecelt Boltmani
3 stundas
LE
LETA
Latvijā
Valsts pārņems Rīgas un Ventspils ostas
6 stundas
LE
LETA
Latvijā
Burovs: Plāns pārņemt Rīgas ostu valsts pārziņā ir “tālu no saprāta robežām” 1
2 stundas