Kokteilis
Apbrīno

Dagmāra Legante ar vīru šokēti par baumām par viņu laulības krīzi un iespējamo krāpšanu0

ESTE Publicitātes foto

10 gadu laulības dzīves jubileju šī gada maijā nosvinēja populārā TV šovu vadītāja Dagmāra Legante un viņas vīrs uzņēmējs Normunds Celmiņš. Tomēr to aptumšo fakts, ko dienasgaismā cēluši žurnāla “Kas Jauns” informācijas avoti – proti, uzņēmēju jau ilgāku laiku vajā finansiālas problēmas, kā arī tiek runāts par viņa iespējamiem sānsoļiem.

Pēc laulībām Dagmāra neslēpa, ka par viņu gandrīz desmit gadus vecākais vīrietis viņu piesaistījis ar vīrišķību un neatlaidību. Tieši šie aspekti TV dīvu noturēja Latvijā un viņa neatgriezās Ņujorkā, kur pēdējos pāris gadus mācījās. “Izdarīju Kosmosam pasūtījumu par ģimeni, bērniem un suni, un nu tas viss ir. Manī ir mieriņš un stabilitāte. Ir tāds easy periods. Vairs negribas skriet, grābt un ķert. Mans vīrietis ir mana siena, aiz kuras jūtos droši.”

Dagmāras un Normunda ģimenē aug ne tikai Normunda bērni no pirmās laulības, bet nu jau arī abu kopīgās meitiņas – Šarlote, kura pabeidza 1. klasi un četrus gadus vecā Odrija.

Tomēr pārim pietuvināti cilvēki stāsta, ka pēdējo pusgadu laulāto attiecības vairs neesot tik rožainas. Žurnāls “Kas Jauns” raksta, ka galvenais nesaskaņu iemesls esot uzņēmēja sakars ar kādu sabiedrībā zināmu blondīni. Abi kopā redzēti gan dažādās ēdināšanas iestādēs, gan ārpus Latvijas.

Izskanējušās runas Normunds Celmiņš kategoriski noliedz. “Atšķirībā no daudziem citiem džekiem es nevazājos ne pa klubiem, ne sporta zālēm, esmu vakaros mājās. Tas ir pilnīgi izslēgts!”. Viņš arī norāda, ka viņa mērķis vienmēr bijusi stipra ģimene un tas ir iemesls, kādēļ izjukusi viņa iepriekšējā laulība.

Savukārt Dagmāra Legante par runām ir neizpratnē, kuram tas būtu izdevīgi – nomelnot viņas ģimeni “Pilnīgs murgs! Tā nav taisnība!”

Say cheeeeeeeeeeese 😎😎🤣 #family #Fun #cheese #cheers

A post shared by Legante Dagmāra (@dadalove) on

#10years #OMG #together #sometimesfun #sometimesgreat

A post shared by Legante Dagmāra (@dadalove) on

Kuku 😊😊#selfiestickfun #love #travel #havingfuntogether

A post shared by Legante Dagmāra (@dadalove) on

LA.lv