Kokteilis
Baudi

Dace un Enriko Pecolli piedāvā: izrādē atdzīvosies “Alises Brīnumzemē” varoņi0

Publicitātes foto

Pazīstamie iluzionisti Dace un Enriko Pecolli radījuši jaunu teatralizētu cirka izrādi visai ģimenei – “Ah…Liz”, kas 19. un 20. oktobrī trīs uzvedumos būs skatāma Rīgas Kongresu namā. Koši kostīmi, akrobātiski triki, iluzionisma mākslā pasakainais uzvedums tapis, iedvesmojoties no rakstnieka Luisa Kerola grāmatām, un Rīgā būs skatāma tā pasaules pirmizrāde.

“Izrādes izteiksmes līdzekļi būs dažādu oriģinālu cirka žanru numuri, kas tiks iesaistīti teatrālā stāstā, iedvesmojoties no abās grāmatās aprakstītajiem notikumiem un režisora interpretējumiem par to,” atklāj iluzioniste un izrādes veidotāja Dace Pecolli. Izrādē pārsteigs zaķa ekvilibrista neticami augstā krēslu piramīda Tējas ballītē, iluzionisma mākslas lietojums Alises izmēra pārvērtībās, Cepurnieka triki un joki ar cepurēm, Alises gaisa akrobātiskie triki atslēgas caurumā, dzīvā kāršu namiņa piramīda kā akrobātiskie triki, un dzīvā mūzika cilvēka–orķestra izpildījumā. Jaunās izrādes noskaņa un personāži tapuši, iedvesmojoties no L. Kerola grāmatām “Alise Brīnumzemē” un “Alise Aizspogulijā”, stāsta D. Pecolli.

Izrādē piedalās mākslinieki no Amerikas, Itālijas, Ukrainas un Krievijas, savukārt mūziku uzvedumam sacerējis komponists Enzo de Roza no Kanādas. Īpašas vizuālās dekorācijas nodrošinās netradicionālas formas ekrāni, kur video mākslas ainavas tiks projicētas ar 3D mapinga sistēmas palīdzību, turklāt visu vizuālo videomākslas materiālu ir izstrādājuši paši iluzionisti Pecolli. Savukārt izrādes varoņi tērpsies košos, pasakainos kostīmos, ko īpaši izrādei ir radījusi pazīstamā māksliniece Elita Patmalniece.

Skatuves scenogrāfiju papildinās īpaši veidotas dekorācijas atbilstoši tēmai. Īpaši specefekti – piena dūmu paklājs, krāsaini ziepju burbuļi un citi brīnumi – piepildīs ainas Maģiskajā dārzā, Tējas ballītē, Karalienes pilī. Izrāde būs interaktīva ar aktīvu skatītāju līdzdalību.

Saistītie raksti

Kā atzīst Dace Pecolli, jaunā izrāde tapusi, sekojot agrāk veiksmīgi tapušās Pecolli izrādes “The Underwater Bubble Show” pēdās. Izrāde saņēmusi prestižo Merlina balvu un 23 gadu gaitā viesizrādēs apbraukājusi 63 dažādas pasaules valstis. “Pateicoties šiem iedvesmojošajiem notikumiem, esam radījuši jauno izrādi “Ah… Liz”, kuras pirmizrāde paredzēta Latvijā un kuru jau gaida neskaitāmi teātri arī daudzviet citur pasaulē,” piebilst D. Pecolli, norādot: “Šī ir ekskluzīva iespēja Latvijas iedzīvotājiem pirmajiem redzēt mūsu jauno izrādi.”

Kad un kur?

  • Izrādes “Ah… Liz”: 19. oktobrī plkst. 16.00 un 19.00, 20. oktobrī plkst. 12.00 Rīgas Kongresu namā.
  • Biļetes: “Biļešu servisa” kasēs, www.bilesuserviss.lv.
  • Cena: EUR 10 – 40.
LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: jaunā “Reserved” Ziemassvētku un Jaunā gada ballīšu kolekcija ir klāt!
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: 5 aizraujoši un mazliet biedējoši seriāli par mākslīgo intelektu
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: Katrīna Dimanta ar domubiedriem izdod dziesmu “Pipars” – ar tās anglisko versiju startēs “Supernovā”
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IE
Ināra Egle
Latvijā
Rīgas domes trīs iespējas
1 stunda
LE
LETA
Dabā
No piektdienas kļūs krietni aukstāks
4 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
Ziņu portālam LA.LV jauns auditorijas lieluma rekords!
1 stunda
IB
Ivars Bušmanis
Ekonomika
Ivars Bušmanis: Valsts budžeta marķējums – vai solījumus mediķiem varēja izpildīt?
57 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Apsūdz audžuvecākus par vardarbību pret astoņiem bērniem
1 stunda