Rīgas Kongresu namā 19. un 20. maijā Pecolli un citi mākslinieki aicina uz ziepju burbuļu, lāzeru un specefektu šovu “Bubblelandia”. Dace Pecolli smaidot teic: “Ja gribi sapņot, tad mosties! Izrāde ir paredzēta ģimenei – būs interesanti gan bērniem, gan pieaugušajiem.”

“Visas iepriekšējās reizes mēs esam mēģinājuši skatītāju pārsteigt, izklaidēt un iepriecināt, bet šoreiz ir sajūta, ka gribas dalīties mīlestībā. Mīlestībā un pateicībā par talantu, ko Dievs mums ir devis, par iespēju darīt darbu, ko no sirds mīlam,” saka iluzioniste Dace. Pecolli ģimene – Dace, Enriko jau 20 gadus skatītājiem liek noticēt brīnumam. Tagad ar viņiem kopā ir arī viņu dēls Dante. Svinot iluzionistu Pecolli 20 gadu skatuves kopdarbību, tiks piedāvāts krāšņs, atraktīvs un moderns projekts – šovs “Bubblelandia”, kuru sava krāšņuma ziņā var salīdzināt ar “Cirque du Soleil” izrādēm.

Šova pamatā ir stāsts par cilvēka dzīvi. Tā var būt pelēka vai krāsaina. Šoreiz tā būs krāsaina.

“Šova notikumi aizvedīs pelēko un steidzīgo cilvēciņu uz īpašu, krāsainu, dzīvespriecīgu vietu, kas saucas “Bubblelandia”. Tā ir vieta, kur apstāties, pasapņot, ieklausīties, ieskatīties, papriecāties, atveldzēties, izsmieties, izbrīnīties, un tas ir tepat, uz šīs planētas, un, precīzāk, tas ir mūsos pašos – mūsu dvēseles okeānā,” smaidot teic Dace un ikvienu aicina: “Vajag tikai pamosties! Jūras zirdziņi, drakoniņi, jūras zvaigznes, papagaiļzivtiņas un citi – ievedīs skatītājus šajā dzīvespriecīgajā un skaistajā zemūdens pasaulē, gan pūšot krāsainus milzu ziepju burbuļus, gan radot īstu sniegputeni, gan liekot dejot krāsainām jūras aļģēm, lidināties milzu medūzām, gan liekot lāzeru stariem mirguļot, gan tajā iesaistot skatītājus un liekot veidot jūras viļņus, gan arī lidināt milzu burbuļu bumbas. Nevar atklāt visus brīnumus, kas notiks. Teiksim tikai vienu, ka nebūs robežu starp skatītājiem un Bubblelandiju, viss būs vienots. Skatītāji būs pamodušies.”

Izrādē tiek izmantoti daudzi specefekti un jaunākie sasniegumi šovu vizuālajā mākslā – lāzeru telpiskie efekti, krāsainas dūmu kolonnas, zemie dūmi, liels daudzums ziepju burbuļu. Kopumā izrādes specefektu aparatūru svars ir 15 tonnas. “Salīdzinot ar to “Bubblelandia”, kas Rīgā jau izrādīta, šajā izrādē piedalīsies arī divi ļoti spēcīgi akrobāti no Ukrainas, kuri rādīs neticamus akrobātiskus trikus, kā arī itāļu komiķis, kurš rādīs smieklīgu triku ar milzu balonu,” atklāj Dace.

Šīs ir iluzionistu divdesmit gadu kopsadarbības uz skatuves jubilejas šovs. Atskatoties uz paveikto, Dace teic: “Nākas secināt, ka savu ideju sēklas par dzīves brīnumiem esam sējuši auglīgā augsnē, kā rūpīgi dārznieki esam tās rušinājuši, apčubinājuši, mēslojuši un laistījuši, un mūsu darba augļi ir iedvesmojuši skatītājus visā pasaulē!”

Kad un kur?

  • 19. maijā plkst. 12.00 un 20. maijā plkst. 12.00 un 16.00 Kongresu namā, Rīgā
  • Biļetes “Biļešu servisa” kasēs, www.bilesuserviss.lv
  • Cena: EUR 5 – 45