Ikviens no mums skatās pulkstenī un nereti pamana ciparu sakritību. Šādu sakritību nozīmi var izskaidrot ar numeroloģijas palīdzību.
Pateicoties numeroloģijai, ir iespēja uzzināt cilvēka rakstura pamatiezīmes, viņa likteni un spējas. Ar konkrētu ciparu kombināciju var piesaistīt bagātību, mīlestību un veiksmi. Ko tad īsti nozīmē šīs sakritības?

Vienādo skaitļu nozīme

Publicitātes foto/pixabay.com
Publicitātes foto/pixabay.com

Cipari, kas atkārtojas bieži nes vēstījumu, kas brīdina un pasargā cilvēku. Tie var solīt lielu veiksmi, kuru nevajadzētu palaist garām vai brīdina par to, ka rūpīgi jāseko līdzi sīkumiem, lai izvairītos no kļūdām. Īpaša uzmanība jāpievērš kombinācijām, ko pamanām otrdienās un ceturtdienās. Šīs dienas tiek uzskatītas par vispravietiskākajām attiecībā uz sapņu piepildīšanos, nejaušām sakritībām un citām mistiskām parādībām.
Vieninieki. Šie cipari brīdina par to, ka cilvēks ir pārāk ieciklējies pats savā viedoklī, nevēlas pievērst uzmanību citiem lietas vai notikuma traktējumiem, kas savukārt traucē saprast lietu patieso būtību.
Divnieki. Šīs sakritības liek pievērst uzmanību privātajām attiecībām, pamēģināt saprast un pieņemt esošo situāciju un meklēt kompromisus, lai saglabātos pāra harmonija.
Trijnieki. Ja cilvēks pulkstenī pamana šos ciparus, viņam ir vērts aizdomāties par savu dzīvi, uzstādītajiem mērķiem un, iespējams, pārdomāt savu ceļu mērķa sasniegšanai.
Četrinieki. Skaitļu kombinācija pievērš uzmanību veselībai, iespējamām veselības problēmām. Šie cipari signalizē par to, ka dzīvē kaut kas jāmaina un jāpārskata sava vērtību sistēma.
Piecnieki. Redzēt šos ciparus – būt brīdinātam par to, ka tuvākajā laikā tev jābūt modram un mierīgam. Riskantus un nepārdomātus darījumus labāk atlikt.
Sešnieki. Šo skaitļu kombinācija aicina būt atbildīgiem un godīgiem ne tikai apkārtējiem, bet pirmkārt pašiem.
Septītnieki. Cipari, kas apzīmē veiksmi, bieži ir sastopami to cilvēku ceļā, kuri ir pareizi izvēlējušies savu mērķi un visdrīzākajā laikā īstenos visu iecerēto. Tāpat šie cipari liecina par labvēlīgu laiku pašizziņai.
Astotnieki. Cipari brīdina par to, ka nozīmīgās lietās steidzami ir jāpieņem lēmums, citādi veiksme tev ies ar līkumu.
Devītnieki. Ja pulkstenis tev regulāri rāda šo skaitļu kombināciju, tas nozīmē, ka tev jāpieliek visi spēki nepatīkamās situācijas novēršanai, iekams tā nav provocējusi melnās līnijas parādīšanos tavā dzīvē.

Vienādu kombināciju nozīme

Publicitātes foto/pixabay.com
Publicitātes foto/pixabay.com

00:00 – šie cipari atbild par vēlmēm. Tava vēlēšanās drīz piepildīsies, ja vien tai nav zemisku vai apkārtējiem kaitniecisku mērķu.
01:01 – vieninieki kombinācijā ar nullēm nozīmē patīkamas ziņas no pretējā dzimuma cilvēka, kuru tu pazīsti.
01:10 – lieta vai uzdevums, ko esi sācis, būs neveiksmīgi. Tas ir jāpārskata vai no tā jāatsakās, citādi gaidāma izgāšanās.
01:11 – šī kombinācija sola iecerētās lietas labas perspektīvas. Tās realizācija atnesīs tev tikai pozitīvas emocijas un materiālu stabilitāti. Tāpat šie cipari nozīmē veiksmi kolektīvā darbā.
02:02 – divnieki un nulles sola tev izklaides un uzaicinājumu uz kādu atraktīvu pasākumu, tajā skaitā restorāna vai kafejnīcas apmeklējumu randiņa laikā.
02:20 – šī kombinācija brīdina par to, ka tev jāpārskata sava attieksme pret tuviniekiem, jāmeklē kompromisi un jābūt iecietīgākam savā kritikā un lēmumos.
02:22 – tevi gaida interesanta un aizraujoša izmeklēšana, noslēpums, kuru izdosies atklāt pateicoties taviem centieniem.
03:03 – trijnieki sola jaunas, romantiskas attiecības un piedzīvojumus ar pretējā dzimumu cilvēku.
03:30 – šī kombinācija sola vilšanos vīrietī, pret kuru tev ir simpātijas. Esi uzmanīga un neuztici savus noslēpumus un plānus.
03:33 – uzreiz trīs trijnieki nozīmē veiksmi un panākumus lietās, kā arī iespēju attīstīt savas spējas un talantus.
04:04 – četrinieki aicina pārskatīt problēmu no cita rakursa: tās veiksmīgam risinājumam nepieciešama neordināra pieeja.
04:40 – šāda ciparu kombinācija pulkstenī brīdina par to, ka jārēķinās tikai ar saviem spēkiem: veiksme nav tavā pusē, esi modrs.
04:44 – esi uzmanīga sarunās ar priekšniecību. Tava korektā uzvedība un izsvērtais risinājums pasargās no kļūmēm un priekšniecības nosodījuma.
05:05 – piecinieki šajā kombinācijā brīdina par nelabvēļiem, kuri gaida tavu kļūdīšanos.
05:50 – šī kombinācija sola nepatikšanas un iespējamas sāpīgas sajūtas darbojieties ar uguni. Esi vērīgs, lai izvairītos no apdegumiem.
05:55 – tevi gada tikšanās ar cilvēku, kas palīdzēs atrisināt tavu problēmu. Uzmanīgi ieklausies viņa racionālajā viedoklī.
06:06 – sešnieki šādā kombinācijā sola lielisku dienu un veiksmi mīlestībā.
07:07 – septiņnieki brīdina par iespējamām nepatikšanām ar kārtību sargājošajām instancēm.
08:08 – šāda kombinācija sola paaugstināšanu amatā, vēlamā amata iegūšanu un tevis kā laba speciālista atzīšanu.
09:09 – uzmanīgi seko līdzi savām finansēm. Ir liela iespējamība zaudēt lielu naudas summu.

Publicitātes foto/unsplach.com
Publicitātes foto/unsplach.com

10:01 – šī sakritība brīdina par drīzu iepazīšanos ar varas pārstāvjiem. Ja tev vajadzīgs viņu atbalsts, jābūt vērīgam.
10:10 – desmitnieki nozīmē pārmaiņas dzīvē. Labas vai nē – atkarīgs no tevis un tavas uzvedības stratēģijas.
11:11 – vieninieki norāda uz pazudinošu ieradumu vai atkarību, no kuras pēc iespējas ātrāk jāatbrīvojas, kamēr nav sākušās problēmas.
12:12 – šie cipari sola harmoniskas mīlas attiecības, mērķtiecīgu notikumu attīstību un patīkamus pārsteigumus no otrās pusītes.
12:21 – tevi gaida patīkama tikšanās ar senu paziņu.
13:13 – mistiskais skaitlis 13, kas atkārtojas tavā pulkstenī, brīdina, ka tevi gaida nepatikšanas. Esi uzmanīgs un vērīgs pret visiem un visu.
13:31 – tava kvēlākā vēlēšanās drīz piepildīsies: turpini iesākto ceļu un nepakļaujies pierunāšanai.
14:14 – tevi gaida spēcīga iemīlēšanās, atklāta atzīšanās un bildinājums.
14:41 – šie cipari sola sīkas aizķeršanās darījumos. Uzmanība jāpievērš dokumentiem, lai izvairītos no kļūdām to sastādīšanā.
15:15 – vērsies pēc palīdzības pie tuviem cilvēkiem: viņi var atrisināt tavu problemātisko situāciju un parādīt izeju.
15:51 – šāda kombinācija nozīmē kaislīgas, bet īslaicīgas romantiskas attiecības.
16:16 – šie cipari brīdina par briesmām saistībā ar transporta līdzekļiem. Tev ir vērts atlikt tālus braucienus un pēc iespējas nesēsties pie stūres.
17:17 – cipari 17, kas atkārtojas brīdina par iespējamo zādzību. Tu vari satikt cilvēkus, kuri ir tendēti uz īpašumu un vērtību atņemšanu. Izslēdz no sava ikdienas maršruta klusas ieliņas un centies diennakts tumšajā laikā neiziet no mājas.
18:18 – iespējama avārija, problemātiska situācija vai tava transporta līdzekļa salūšana.
19:19 – šī kombinācija sola veiksmi jebkurā tavā lietā. Pastiprini to ar veiksmes amuletu.
20:02 – tavs emocionālais fons ir nestabils un pieprasa korekciju. Iespējami strīdi ar draugiem un tuviniekiem.
20:20 – šī kombinācija brīdina par briestošo ģimenes skandālu. Tev jādara viss, lai tas nenotiktu.
21:12 – šī kombinācija sola, ka drīzumā uzzināsi patīkamu ziņu par jaunu ģimenes locekli.
21:21 – skaitlis 21, kas atkārtojas liecina, ka drīz satiksi cilvēku, kurš piedāvās nopietnas attiecības.
22:22 – tevi gaida patīkama tikšanās un nepiespiesta saruna ar draugiem un domubiedriem.
23:23 – šī kombinācija brīdina par skauģiem un nelabvēļiem, kuri ielauzušies tavā dzīvē. Pārskati savas attiecības ar jauniepazītiem cilvēkiem un nestāsti viņiem par saviem plāniem.
23:32 – šī skaitļu kombinācija brīdina par saslimšanu. Ieklausies savā pašsajūtā un dodies pie ārsta.
Numerologi uzskata, ka daži cipari var brīdināt par tuvojošos nelaimi un problēmām. Ja pulkstenī ielūkojies brīdī, kad viena no kombinācijām ir 00, novilcini iziešanu no vietas, kur šobrīd atrodies. Tādejādi tu uzbēgsi no daudzām nepatikšanām, kas tevi gaida ceļā.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem