Cilvēks, kam var uzticēties, ir ļoti labs draugs un dzīves partneris, tā ir liela vērtība, bez kuras nav iespējama ne draudzība, ne mīlestība. Mums apkārt ir daudzi cilvēki, bet cik daudzi no viņiem ir tādi, kas tev spēs palīdzēt grūtā brīdī un nepagriezīs muguru? Kādas zodiaka zīmes ir apveltītas ar šo zelta rakstura īpašību – būt kā mūris brīžos, kad tas ir nepieciešams un sniegt palīdzīgu roku?

1. Auns

Auni ir ļoti uzticami, turklāt vienmēr runā to, ko domā. Uz viņiem var paļauties un uzticēt savus noslēpumus, jo viņi attiecībās ļoti ciena godījumu. Bez tam, jūs varat būt absolūti drošs, ka Auni vienmēr turēs doto vārdu.

2. Vērsis

Vērši ir godīgi un mīl taisnību. Ja viņi apsola palīdzēt, tad nešaubieties ne mirkli – viņi tieši tā arī izdarīs. Bet ja jums dzīvē ir sarežģīts periods, šīs zīmes cilvēki vienmēr būs jums blakus, lai atbalstītu.

3. Dvīņi

Protams, Dvīņiem var uzticēties, tā kā šai zīmei patīk godīgas attiecības. Bet, ja rodas kāda situācija, kurā atšķiras viedokļi, viņi parasti izvēlas patiesību pateikt aci pret aci, nekā to darīt kādam aiz muguras.

Foto: Unsplash
Foto: Unsplash

4. Vēzis

Vēži ir “līdz kaulam” uzticīgi saviem tuvākajiem cilvēkiem, kam viņi uzticas, bet ja jūs reiz piemānīsiet viņu uzticību, viņi vairs nekad nebūs jums ne uzticami, ne godīgi. Parasti Vēži ir tieši, diemžēl, ne vienmēr taktiski.

5. Lauva

Ja jūs vēlaties dalīties kādā noslēpumā ar Lauvu, atcerieties, ka viņiem nevar uzticēties! Lai gan viņi jūs pārliecinās, ka šī saruna paliks starp jums – neticiet, jo Lauvas periodiski mīl baumot un apspriest dažādus sensitīvus jautājumus ar citiem. Jo viņi gluži vienkārši nevar noturēties.

6. Jaunava

Jaunavas tur doto vārdu, jo viņām pašām ir svarīgi justies uzticamiem un atbildīgiem cilvēkiem. Ja jūs palūgsiet Jaunavai kaut ko izdarīt, esiet droši, ka Jaunava to tiešām izdarīs. Šī ir zīme, kas maksimāli precīzi attiecas pret doto vārdu.

Foto: Unsplash
Foto: Unsplash

7. Svari

Dažās lietās Svariem uzticēties var, bet dažās – noteikti nē. Jūs varat droši padalīties ar Svariem ar saviem noslēpumiem – tie, visdrīzāk, paliks starp jums, jo Svari novērtē draudzību. Taču nevajadzētu ticēt visam, ko Svari saka, dažkārt viņiem patīk iemainīt patiesību pret meliem.

8. Skorpions

Viņi ir noslēgti un neuzticami, tāpēc nekad un nevienam nestāsta neko personīgu. Cilvēki bieži viņiem neuzticas un tam ir iemesls – Skorpioni priekšroku dod klusēšanai, “pievērt” uz daudzām lietām acis, un tās nav tās labākās rakstura īpašības attiecībās.

9. Strēlnieks

Viņš vēlas būt uzticams un godīgs, bet viņam tas ne vienmēr sanāk, jo viņš nemitīgi aizmirst par saviem solījumiem. Viņš var zvērēt, ka nekad un nevienam neizstāstīs jūsu noslēpumu, bet galu galā, noteikti to izdarīs…

Foto: Unsplash
Foto: Unsplash

10. Mežāzis

Viņi nopelna uzticību, viņi ir atbildīgi un vienmēr tur doto vārdu. Ja viņi saka, ka izdarīs kaut ko, varat būt drošs – tieši tā arī notiks, jo šīs zodiaka zīmes pārstāvji ļoti ciena cilvēku uzticību.

11. Ūdensvīrs

Viņiem ne vienmēr var uzticēties. Šī zīme mēdz būt egoistiska, un lai gan Ūdensvīrs var iekarot citu uzticību, viņš bieži vien dara visu ko, lai to sagrautu. Un vēl Ūdensvīri ne vienmēr tur doto vārdu un grēko ar to, ka var pagriezt jums muguru grūtā brīdī.

12. Zivis

Zivis augsti vērtē attiecības ar draugiem un sev tuviem cilvēkiem, un uzskata, ka uzticība ir attiecību galvenā vērtība. Viņiem patīk tuvas attiecības un patīk dalīties ar saviem draugiem noslēpumos, neskatoties uz to, ka tas dara viņus viegli “pieejamus” apkārtējo vidū.

Foto: Unsplash
Foto: Unsplash

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem