Kokteilis
Apbrīno

Cik turīga patiesībā ir prinča Viljama sieva Keita Midltone?0

Foto: PC/SCANPIX

Keita Midltone ir izaugusi aristokrātiskā un turīgā ģimenē, un var droši apgalvot, ka bija izsmalcināta un labi audzināta dāma jau pirms laulībām ar princi Viljamu. Turklāt Keita kopā ar Viljamu mācījās vienā augstskolā un abi tur ir ieguvuši prestižu izglītību.

Saskaņā ar pieejamo informāciju portālā Time, tiek lēsts, ka karaliskās ģimenes kopējā kontā ir aptuveni 88 miljardi dolāru un neraugoties uz to, ka Keita nevar konkurēt ar šādu summu, jāatzīst, ka viņas ģimenes uzņēmuma apgrozījumi arī ir gana iespaidīgi. Uzņēmuma kopējā vērtība ir apmēram 50 miljoni ASV dolāri. Lieki piebilst, ka hercogiene Keita pirms ievākšanās Kensingtonas pilī, dzīvoja 1,4 miljonus ASV dolāru vērtā dzīvoklī.

Lai arī Keitas lielākā daļa no viņas pašreizējās bagātības tiek mantota no vecāku uzņēmuma, viņas karaliskais statuss un ietekme nosaka, ka viņas pašas turība šobrīd ir aptuveni 7 miljoni ASV dolāru, turklāt uzņēmums Wealth-X, kas katru gadu veido pasaulē bagātāko cilvēku topu, ziņo, ka viņas kontā šobrīd ir aptuveni 10 miljoni ASV dolāru.

LA.lv