Kokteilis
Mīli

Tik nozīmīgais dabas likums: kā darbojas enerģētiskā apmaiņa starp starp vīrieti un sievieti0

Publicitātes foto

Daba sievieti ir radījusi ar uzdevumu – atdot vīrietim savu sievišķo enerģiju un pēc tam kļūt par māti. Taču pozitīvās enerģijas apmaiņai nav noteikti jānotiek intīmās tuvības laikā! Ar skatienu, ar pieskārieniem, ar siltiem vārdiem, ar ēdienu, ko viņa gatavo, ar veļu, ko viņa izmazgā un daudz, daudz ko citu… Mīlošas (ne nogurušas, ne aizvainotas!) sievietes enerģija vienmēr spēj radīt mīlestību.

Kā enerģiju nodod sieviete

Pēc dabas likumiem sievietei ir jāatdod sava sieviškā enerģija un mīlestība tam vīrietim, kas viņai patīk. Ja šis process ilgstoši tiek bremzēts, drīzumā sievietes organismā sākas pašiznīcināšanās process. No sākumā tiek kaitēts nervu sistēmai, pēc tam aknām, sievišķajiem orgāniem, bet vēlāk arī citiem orgāniem.

Bieži liekā enerģija sievietes organismā pārvēršas liekajā svarā.

Tāpēc, ja sieviete sporto, ir aktīva, ievēro veselīgu dzīvesveidu, bet tik un tā cieš no aptaukošanās, ir vērts pameklēt iemeslu attiecību jomā – kādas ir attiecības ar mīļoto vīrieti. Varbūt tās ir nonākušas krīzē, varbūt kaut kas tiek noklusēts, bet, iespējams, sieviete ir vientuļa.

Dabas likumi burtiski pieprasa, lai vīrietim tiktu atdots šis enerģētiskais resurss, jo enerģijai ir jāplūst kā strautam, nevis jāstāv uz vietas. Ja šī enerģētiskā apmaiņa nenotiek, tad enerģija, kas uzkrājas, laika gaitā kļūst par bumbu ar laika degli…

Kā enerģiju nodod vīrietis

Savu enerģiju sievietei vīrietis var nodot ar apskāvieniem, skūpstiem, glāstiem un, protams, ar tuvību. Bet ne vienmēr tas ir būtiski. Enerģiju var nodot arī viņu uzlūkojot. Tomēr jāatceras, ka skatiena iedarbība var būt dažāda. Cilvēks ar skatienu var nodot pat līdz piecdesmit procentiem no sava spēka. Tieši šī iemesla dēļ gan ikonas, gan statujas, gan gleznas iegūst savu maģisko spēku. Daudzi mūsdienu mākslas priekšmeti, līdzīgi akumulatoriem, spēj uzkrāt enerģiju no tiem, kas uz tiem lūkojas. Bet pēc tam tiek sākta šīs enerģijas apmaiņa.

Ja vīrietis uz sievieti lūkojas kā uz skaistu, cēlu, karalistu ziedu, viņa burtiski “peldas” viņa izstarotajā enerģijā un kļūst vēl pievilcīgāka. Bet sieviete, kas ir slima, ja saņem pietiekoši daudz mīlestības un skaistu emociju no vīrieša, izārstējas.

Pats galvenais, kas jāatceras, starp vīrieti un sievieti ir jānorit enerģijas apmaiņai – attiecībām, kurās enerģetika plūst tikai no vienas puses, nav piepildījuma un nākotnes. Tomēr, ja jums blakus ir mīļotais cilvēks un jums šķiet, ka jūsu savstarpējā uguntiņa ir apdzisusi, pamēģiniet šos ieteikumus – ja esat sieviete, dāvājiet viņam glāstus, gatavojiet ēdienu ar mīlestību, ja vīrietis – uzlūkojiet savu sievieti kārdinoši, ar mīlestību, izsakiet viņai komplimentus! Radiet starp jums veselīgas attiecības, jo tas ir tikai jūsu pašu spēkos.

LA.lv