Kokteilis
Dzīvo

Cik sapratīgs jūs esat savos tēriņos pēc zodiaka zīmes?0

Foto: Pixabay

Vai jūs protat taupīt naudu, plānot savus tēriņus vai gluži otrādi – esat izšķērdīgs bez gala? Noskaidrosim, cik atbildīgi jūs izturaties pret finansēm saskaņā ar zodiaka zīmi, kādā esat dzimis.

Auns

Auni ir salīdzinoši racionāli attiecībā pret tēriņiem. Viņi lieliski zina, kad var sev atļauties ko vairāk, bet kad labāk naudu ir pataupīt. Turklāt viņiem nepiemīt neveselīgā taupīšanas mānija vai skopums, gluži vienkārši viņi racionāli plāno naudas tēriņus, lai pēc tam nenāktos nožēlot kādu lieku pirkumu.

Vērsis

Arī Vērši ir racionāli naudas jautājumos. Viņi ļoti mīl skaistu dzīvi, pat bagātību un izsmalcinātību, tomēr viņi tamlīdzīgus tēriņus atļaujas vien tajā gadījumā, kad patiešām izskaitļo, ka var to atļauties. Taču Vēršiem vienmēr attiecībā uz naudu ir lieli plāni.

Dvīņi

Šīs zīmes pārstāvji ir ļoti neprognozējami. No vienas puses viņi mīl pārticību, no otras – bieži var atteikties no dažādiem pirkumiem. Dažādos periodos viņi dažādi izturas pret šo jautājumu: dažreiz viņi naudu tērē bez mitas un jēgas, bet dažreiz kļūst pat skopi.

Foto: Pixabay

Vēzis

Vēži ir ļoti ekonomiski. Viņi atšķir iegribas no vajadzībām. Šiem cilvēkiem svarīga ir stabilitāte un drošības sajūta un pat pie lieliem ienākumiem viņi nemīl tērēt daudz un nepārdomāti, bet priekšroku dod naudas “atlikšanai” uz nebaltām dienām, lai justos droši par rītdienu.

Lauva

Viņi ir traki tērētāji. Pirmkārt, viņām vienmēr vajag būt labākiem par citiem, tāpēc viņas bieži veic pirkumus tikai tāpēc, lai citiem nodemonstrētu savu “varēšanu”. Otrkārt, viņas mīl dzīvot uz pilnu jaudu un neko sev neatteikt, tāpēc gluži vienkārši neprot ekonomēt.

Jaunava

Jaunavām piemīt spēcīga racionālā domāšana un viņas reti mēdz izšķērdēt naudu uz skaistām lietām. Trendīgi pirkumu viņām neinteresē. Tā vietā viņi vienmēr meklē veidu, kā ietaupīt, izdevīgi ieguldīt savu naudu, lai radītu komfortu sev un saviem tuviniekiem. Bez tam, Jaunavas lieliski prot naudu pelnīt.

Foto: Pixabay

Svari

Svari nemīl atteikties no lietām, kas viņiem patīk, turklāt viņu prasības nav pieticīgas – viņi mīl skaistas un dārgas lietas, labu atpūtu un komfortablu dzīvi. Tāpat, viņiem dažkārt ir sarežģīti izvēlēties, kas viņiem ir galvenais, bet kas – var pagaidīt. Tādās situācijās viņi pērk abus.

Skorpions

Skorpioni, no vienas puses, mīl smalku dzīvesveidu, no otras – nepieciešamības gadījumā, var pārslēgties uz ekonomisko režīmu, kas reizumis pat robežojas ar skopumu.

Strēlnieks

Strēlnieki ir viena no visdāsnākajām zodiaka zīmēm. Krāt un ekonomēt viņiem nepatīk, kā arī atteikties no krāšnas dzīves arī. Viņi tērē daudz, kā sev, tā saviem tuviniekiem. Labā ziņa – par iztērēto naudu nekad nebēdājas, jo labi pavadīts laiks un lieliskas emocijas viņiem ir pats galvenais.

ilustratīvs foto
Foto: Pixabay

Mežāzis

Mežāži atbildīgi izturas pret naudu. Viņi ļoti viegli izdala prioritātes, kas attiecas uz tēriņiem. Dažkārt viņi var atteikties no ikdienišķiem niekiem, taču tas nenozīmē, ka viņi ir skopi, gluži vienkārši viņi krāj kaut kam lielākam.

Ūdensvīrs

Ūdensvīri nav ekonomiski, drīzāk pretēji. Parasti nauda kā tāda viņiem neko nenozīmē, bet emocijas, ko tā sniedz, viņi ciena. Tāpēc viņi bieži vien nav spējīgi ekonomēt līdzekļus, jo neredz jēgu to darīt – viņi tērē visu nopelnīto lietās un vietās, kas viņus iedvesmo.

Zivis

Zivis mīl skaisti dzīvot, viņām patīk dārgas lietas un greznība. Tas ir – parasti viņi tērē daudz, bet taupīt neprot un pat neuzskata to par vajadzīgu, lai gan no otras puses viņu mīlestība pret naudu un izšķērdīgo dzīvesveidu noved viņus pie tā, ka viņiem nevis ir naudu, bet tās nav.

Foto: Pixabay

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: skatītāji sajūsmā par jauno Tarantīno filmu
18 stundas
BM
Barba Meija
Kokteilis
3 zodiaka zīmju sievietes, kuras ir kaprīzas, tiešas un nepieejamas, bet tik un tā viņas ir vislabākās sievas
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: kurš diennakts laiks tev ir vispiemērotākais?
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
FOTO: Baltijas ceļa 30. gadadienai veltītais atceres pasākums pie Brīvības pieminekļa
7 stundas
LA
LA.LV
Sports
Samoilovs/Šmēdiņš un Pļaviņš/Točs Jūrmalas posmā sasniedz astotdaļfinālu
8 stundas
LE
LETA
Pasaulē
FOTO: Viļņā “Baltijas ceļa” gadadienā sadodas rokās vairāk nekā 12 000 cilvēku
7 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Sekojot Baltijas valstu paraugam, tūkstošiem “Honkongas ceļa” dalībnieku apliecina savu vienotību
10 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
VIDEO: Lucavsalā notiek grupas “Skyforger” metāloperas “Kurbads. Ķēves dēls” atjaunotais uzvedums
6 stundas