Dusmas, atriebība, kāds ir “stājies ceļā”, kaut kas nav sanācis tā, kā iecerēts – cik daudz nekaunības tu vari izmantot un kā atriebsies, saskaņā ar savu zodiaka zīmi?

Mežāzis

Izdarīs kādu rupju rīcību, bet uztaisīs svētā mocekļa seju un mēģinās pierādīt, ka tu pats esi vainīgs. Un vispār, kurš tev lika to darīt?
Biežākā frāze: “Pats vainīgs!”

Ūdensvīrs

Viņš tevi aizvainos, pazemos un jutīsies pats lieliski! Kas ir sirdsapziņas pārmetumi? Viņš tādus nepazīst, un atvainosies tikai “ķeksīša” pēc.
Biežākā frāze: “Piedod, tā sanāca.”

Zivis

Vienmēr domā tikai par sevi, bet sacelt vētru ūdens glāzē var.
Biežākā frāze: “Katrs cīnās pats par sevi.”

Foto: pixabay
Foto: pixabay

Auns

Dara visvisādas cūcības, turklāt tik ierastā manierē. Apkārtējie bieži domā – kā viņu zeme nes? Toties pēc tam, kad būs norimies, runās ar tevi ar smaidu sejā un izliksies, ka nekas taču nav noticis.
Biežākā frāze: “Viņš to bija pelnījis.”

Vērsis

Vispirms viņš izdara kaut ko mazliet sliktu, kad “nervi netur”, pēc tam nomierinās un izdara vēl kaut ko – kas izdarīts, tas izdarīts. Un tu nekad nezini, no kā baidīties vairāk: no histēriska Vērša vai no tā, kurš jau apdomājies kaut ko dara.
Biežākā frāze: “Es pat vēl nebiju sācis!”

Dvīņi

Dvīņi dara riebeklības ar visu savu dvēseli, un vispār jau, nemaz neapzinās, ka tas, ko viņi dara, patiesībā nav labi. Un no sirds ir pārsteigti, kad uz viņiem kāds ir apvainojies!
Biežākā frāze: “Jā? Bet ko tad es tādu izdarīju?”

Foto: pixabay
Foto: pixabay

Vēzis

Pat neslēpj, ka ilgstoši ir plānojis savas riebeklības, gatavojies tam un pārdzīvojis, vai viss sanāks pēc plāna. Bet jau pēc notikušā ar prieku izstāstīs, cik veikli viss ir izdevies!
Biežākā frāze: “Nu un kas?”

Lauva

Ir taču tik aizraujoši cilvēkus “dancināt pēc savas stabules” un tas viss tikai savam priekam. Pazemo un dara pāri ar baudu. Un kaut arī pretinieks cīnās pretī, cik var – viņam tas kā pīlei ūdens.
Biežākā frāze: “Tu neesi manas uzmanības vērts…”.

Jaunava

Nospēri Jaunavai skolā lineālu vai salauzi pildspalvu? Gaidi atbildes triecienu pēc 15 gadiem! Jaunavas ir ļaunatminīgas, cik vien kāds vispār tāds var būt, atcerēsies visus pāri darījumus līdz pēdējam sīkumam un, visdrīzāk, pat datumu, kad tas noticis.
Biežākā frāze: “Es visu atceros!”

Foto: pixabay
Foto: pixabay

Svari

Viņi uzbļaus tev sejā skatīdamies, bet par plānu, kā tev atriebies aiz muguras pat nepadomās. Tā jau tikai neaudzināti cilvēki dara…
Biežākā frāze: “Nu bet tu paklausies!”

Skorpions

Esi izdarījis kaut ko, kas pēc Skorpiona domām, ir nepareizi? Tātad, no soda tev neizbēgt. Sodīs tevi Skorpions, turklāt ar apmierinātu un gandarītu sejas izteiksmi. Skropioniem vienmēr ir taisnība, tu nezināji?
Biežākā frāze: “Tāpēc, ka es tā uzskatu.”

Strēlnieks

Viņi ļoti mīl baumas, skandālus un vēlreiz baumas! Skaļas izrēķināšanās un atriebība – tā ir viņu otrā seja. Vienkāršiem vārdiem runājot – skandalozs personāžs.
Biežākā frāze: “Ar kādām tiesībām?”

Foto: pixabay
Foto: pixabay

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem