Kokteilis
Dzīvo

Cik ļaunatminīgs jūs esat saskaņā ar zodiaka zīmi0

Foto: Pexels

Vieni cilvēki pāri darījumus atceras visu mūžu un tā arī nekad nepiedod, bet citi bauda dzīvi, nevairo sevī negācijas un spēj nepatīkamos mirkļus aizmirst jau pēc kāda laika. Kā uz pāri darījumiem un apvainojumiem reaģē katra zodiaka zīme?

Auns

Auni apvainojas tikai uz tiem, kas viņus tiešā tracina, un arī ne uz pārāk ilgu laiku. Šai zīmei draudzībā ir savi pacēlumi un kritumi, taču mūžīgi viņi neturēs ļaunu prātu. Ja jūs esat dārgs cilvēks Aunam, gandrīz nekas nevar kļūt par iemeslu tam, lai viņš mūžīgi atcerētos šo nepatīkamo notikumu.

Vērsis

Vērsis nēsās aizvainojumu sev azotē līdz mūža galam. Citiem vārdiem, šī ir viena no visļaunatminīgākajām zīmēm. Vērsis ir neticami ietiepīgs, tāpēc viņš atcerēsies pāri darījumu tikai tāpēc, ka viņš ir ietiepies.

Dvīņi

Kad Dvīņus satrauc kāda problēma, viņi parasti cenšas konfliktu atrisināt uzreiz, tādēļ, ka uzskata, ka aizvainojums – tas nav konstruktīvi un muļķīgi. Dvīņi vēlas vienkārši būt draugos ar cilvēkiem, tāpēc aizvainojumus aizmirst ātri.

Foto: Pexels

Vēzis

Viena no emocionālākajām zodiaka zīmēm, tāpēc ilgi pārdzīvo strīdus, konfliktus un dažādas domstarpības. Kad Vēzis tur ļaunu prātu uz kādu, viņš tāds var būt gadiem ilgi. Šīs zīmes pārstāvji gluži vienkārši cenšas sevi un savu iekšējo pasauli pasargāt no cilvēkiem, kas viņiem var nodarīt pāri.

Lauva

Lauva uzskata, ka viņa dzīvē visam, kas notiek, ir kāds iemesls, tāpēc viņš bieži vien bez liekām ceremonijām atbrīvojas no cilvēkiem, kas viņam traucē. Lauva var (un noteikti to darīs) apvainoties ļoti ilgi, bet pavisam noteikti darīs jums to zināmu, ar ko jūs viņu tik ļoti nokaitinājāt. Lauvām ir daudz draugu un paziņu, tāpēc tikšana vaļā no kāda pārīša nekādus sirdsapziņas pārmetumus viņam nesagādās.

Jaunava

Jaunava aizvainojumu nēsā mēnešiem ilgi, bet tikai tādā gadījumā, kad uzskata, ka tā ir vienīgā izeja. Jaunava sākotnēji centīsies tikt ar šo problēmu galā, bet, ja nesagaidīs no jums atvainošanos, kļūs auksta kā ledus. Jaunava neieredz, kad kāds apšauba viņas prāta spējas un pieredzi – par šīm lietām ar Jaunavu jokot nevajag, tad var gadīties, ka kļūsiet par ienaidnieku uz mūžu.

Foto: Pexels

Svari

Patiesībā Svari necieš uz kādu apvainoties. Viņi darīs visu iespējamo, lai saglabātu draudzību un labas attiecības. Ja jūs viņus aizvainosiet, viņi kļūs nikni, bet drīz vien niknums izplēnēs. Tomēr, protams, ka arī Svariem ir savas robežas.

Skorpions

Skorpioni atceras itin visu, kas bijis adresēts viņu virzienā un tas ir uz visiem laikiem. Vienas no lielākajām bailēm, ar ko Skorpions satiekas savā dzīves ceļā ir – piedot cilvēkam kādu pāri darījumu, bet viņš aizvainos atkal un atkal. Pat, ja jūs esat draugi gadiem ilgi, Skorpions tik un tā var “izslēgt” jūs no sava draugu saraksta pat par nepareizu (viņaprāt) frāzi.

Strēlnieks

Strēlnieks neprot apvainoties, tāpēc, ja jūs viņam nodarīsiet pāri, viņš par to nepārdzīvos visu dzīvi un neliks jums par to atvainoties katru dienu. Strēlnieks, protams, var “paburkšķēt” dažas dienas, bet pēc tam aizmirsīs šo incidentu, jo nevēlas sevī izjust nekādas negācijas.

Foto: Pexels

Mežāzis

Mežāzis ļoti plāno savu dzīvi un neļauj nevienam to kontrolēt. Ja jūs neesat šajā “dzīves plānā”, viņš ātri vien tiks no jums vaļā, ja nebūs mierā ar jūsu uzvedību vai komunikāciju. Viņam nav laika nevajadzīgiem cilvēkiem. Viņš var apvainoties uz mūžīgiem laikiem, un esiet droši – otras iespējas jums nebūs.

Ūdensvīrs

Ūdensvīrs ir viena no tām zīmēm, kas savus draugus mīl vairāk par sevi pašu. Kas attiecas uz aizvainojumiem, viņš tos var atcerēties ilgi, bet tikai tad, ja viņu patiešām kāds ir ļoti sāpinājis. Patiesībā Ūdensvīrs nemīl apvainoties, tomēr atmiņa viņam ir laba.

Zivis

Zivis neieredz, kad viņām dara pāri un turēs ļaunu prātu tik ilgi, kamēr pašas šo problēmu neatrisinās. Ja jūs patiešām esat nodarījis pāri Zivīm, garantēti, ka viņas vairs ar jums nevēlas ne satikties, un pat ne dzirdēt atvainošanos. Zivis var “pūsties” mēnešiem ilgi, bet pēc tam, varbūt, ļaus jums izpirkt savu vainu.

Foto: Pexels

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Labdarības ballē muzicēs izcili mūziķi un tiks izsolīta Džemmas Skulmes glezna
11 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: sabiedrībā zināmas personības aicina svinēt bez alkohola
11 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Princis Viljams un karaliene Elizabete šokēti par Harija un Meganas rīcību: dokumentālajā filmā ar asarām acīs viņi stāsta par problēmām karaliskajā ģimenē
12 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

AD
Artis Drēziņš
Latvijā
Agrāk zaga spoguļus un magnetolas, tagad – “torpēdas”. Saruna ar VP pārstāvi Māri Priednieku
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Neskaidras kodīgas vielas dēļ Juglā no daudzstāvu nama evakuē iedzīvotājus 1
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
ECT pret Latviju vērsies vīrietis, kuru tiesā 25 gadus pēc zādzības izdarīšanas
1 stunda
LE
LETA
Pasaulē
Breksita vienošanās: deputāti noraida Džonsona grafiku
1 stunda
ZE
Zane Eniņa
Latvijā
“Latvijas lepnuma” laureāti izraudzīti!
2 stundas