Izvēlies vienu simbolu, kas, tavuprāt, visvairāk atbilst, raksturojot jūsu un partnera attiecības! Šis čigānu tests atklās, kā jūs iemīlaties, kā mīlat un cik ļoti iekārojat savu mīļoto cilvēku.

Attēls Nr. 1
Jūs attiecībās uzņematies rūpes un izdarīsiet visu sava partnera dēļ. Jūs viņu aizstāvēsiet un ļoti stipri mīlēsiet, un kad jūs satuvināsieties tik ļoti, kad pievērsīsieties intīmām attiecībām, tad tās kļūs patiešām karstas un kaislīgas.

Attēls Nr.2
Jums ir daudz iekšējās enerģijas! Jūs ļoti spēcīgi mīlat savus tuviniekus, neesat pārāk greizsirdīgs vai “apsēsts” ar mīlestības izrādīšanu. Guļamistabā jūs esat prasmīgs un vairāk domājat par savu partneri, nekā par sevi.

Attēls Nr.3
Jūs mīlat ar visu sirdi. Jūs atdosiet visu, neko neprasot pretī, jo mīlestība ir beznosacījuma. Intīmajās attiecībās jūs esat radošs un jums patīk izmēģināt kaut ko jaunu.

Attēls Nr.4
Jūs esat uzticams partneris, kas atver savu sirdi, dvēseli un ķermeni tad, kad pa īstam iemīlas. Jūsu mīlestība ir ne tikai silta, bet kaislīga. Intīmajās attiecībās jūs aizraujaties un labprāt zaudējat galvu.

Attēls Nr.5
Mīlestību jūs uztverat nopietni. Jūs nesaprotat tos, kuri pret to izturas kā pret piedzīvojumu. Jūsu jūtas ir patiesas un “tīras”. Jūsu partneris jūsos ir iemīlējies tikpat ļoti kā jūs viņā. Šāda dvēseles un ķermeņa vienotība jums ir arī fiziskajās attiecībās.

Attēls Nr.6
Mīlrstība jums nozīmē burvīgu un neaizmirstamu pieredzi. Jūs esat kaislīgs – kā fiziski, tā emocionāli, bet jums ir arī maiga un viegli ievainojama sirds. Jūs mīlat visu, kas ir saistīts ar mīlestību.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem