Kokteilis
Testi

Čigānu mīlestības tests: cik karsti ir jūsu attiecībās?0

Izvēlies vienu simbolu, kas, tavuprāt, visvairāk atbilst, raksturojot jūsu un partnera attiecības! Šis čigānu tests atklās, kā jūs iemīlaties, kā mīlat un cik ļoti iekārojat savu mīļoto cilvēku.

Attēls Nr. 1
Jūs attiecībās uzņematies rūpes un izdarīsiet visu sava partnera dēļ. Jūs viņu aizstāvēsiet un ļoti stipri mīlēsiet, un kad jūs satuvināsieties tik ļoti, kad pievērsīsieties intīmām attiecībām, tad tās kļūs patiešām karstas un kaislīgas.

Attēls Nr.2
Jums ir daudz iekšējās enerģijas! Jūs ļoti spēcīgi mīlat savus tuviniekus, neesat pārāk greizsirdīgs vai “apsēsts” ar mīlestības izrādīšanu. Guļamistabā jūs esat prasmīgs un vairāk domājat par savu partneri, nekā par sevi.

Attēls Nr.3
Jūs mīlat ar visu sirdi. Jūs atdosiet visu, neko neprasot pretī, jo mīlestība ir beznosacījuma. Intīmajās attiecībās jūs esat radošs un jums patīk izmēģināt kaut ko jaunu.

Attēls Nr.4
Jūs esat uzticams partneris, kas atver savu sirdi, dvēseli un ķermeni tad, kad pa īstam iemīlas. Jūsu mīlestība ir ne tikai silta, bet kaislīga. Intīmajās attiecībās jūs aizraujaties un labprāt zaudējat galvu.

Attēls Nr.5
Mīlestību jūs uztverat nopietni. Jūs nesaprotat tos, kuri pret to izturas kā pret piedzīvojumu. Jūsu jūtas ir patiesas un “tīras”. Jūsu partneris jūsos ir iemīlējies tikpat ļoti kā jūs viņā. Šāda dvēseles un ķermeņa vienotība jums ir arī fiziskajās attiecībās.

Attēls Nr.6
Mīlrstība jums nozīmē burvīgu un neaizmirstamu pieredzi. Jūs esat kaislīgs – kā fiziski, tā emocionāli, bet jums ir arī maiga un viegli ievainojama sirds. Jūs mīlat visu, kas ir saistīts ar mīlestību.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: talantīgā dziedātāja Linda Leen savaldzina klausītājus un skatītājus Rīgas centrā
7 stundas
BM
Barba Meija
Kokteilis
Gluži kā burves: TOP 5 zodiaka zīmju pārstāves, kas ir vislieliskākās saimnieces
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: cik labs grāmatu pazinējs tu esi – vari nosaukt šo 18 grāmatu pareizos nosaukumus?
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

OZ
Olafs Zvejnieks
Ekonomika
Kam ticēt – realitātei vai solījumiem? Ekskluzīva saruna ar “PNB Bankas” vienu no īpašniekiem, miljardieri Rodžeru Tamrazu
Ekskluzīvi 3 stundas
LE
LETA
Dabā
Ciklona ietekmē trešdien dažviet iespējams ļoti stiprs lietus
56 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Bauskas novadā nāvējoši notriec un pamet gājēju uz ceļa
51 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Par Rīgas otro vicemēru ievēlē Annu Vladovu no “Saskaņas”
42 minūtes
SK
Skaties.lv
Latvijā
Kad izbrauca, laiks bija labs, viļņi sacēlās vēlāk. Sīkāk pastāsta par Aiga Audera meklējumiem
26 minūtes