Dzeršanas režīmam diētas laikā jābūt nedaudz atšķirīgam no ikdienā pierastā. Ko un kā jādzer, lai tievēšana noritētu pēc iespējas labāk? ‘

1. Tīrs ūdens un citi šķidrumi lieliski stimulē tauku dedzināšanas procesu. Tieši negāzēts ūdens ir viens no populārākajiem un efektīvākajiem dzērieniem diētas laikā, jo tas sniedz enerģiju un uzlabo tauku noslāņojumu likvidācijas procesu. Garšas uzlabošanai var pievienot citrona vai apelsīna šķēlīti. Garšīga un veselīga dzēriena pagatavošanai var izmantot arī jebkuras ogas.

2. Svaigi spiestas sulas neapšaubāmi ir ļoti veselīgas, tomēr tajās ir ļoti daudz kaloriju. Ja tomēr kārojas sulu, priekšroka dodama citrusaugļu vai selerijas sulām, kas atšķaidītas ar ūdeni.

3. Gāzēts minerālūdens arī pieder pie plaši izmantotiem dzērieniem diētas laikā, jo ne tikai lieliski remdē slāpes, bet arī labvēlīgi ietekmē cilvēka iekšējo orgānu darbību.

4. Zaļā tēja spēj sadedzina liekās kalorijas un izvada no organisma kaitīgos toksīnus. Protams, tās lietderīgums ir atkarīgs no tējas kvalitātes un pagatavošanas veida. Piemēram, dabīgai zaļajai tējai nevajadzētu pievienot cukuru.

Ievērojot diētu, no ēdienkartes jāizslēdz dzērieni ar mākslīgiem garšas pastiprinātājiem, jo tie izjauc vielmaiņas procesu un veicina ēstgribu. Dzērieni ar augstu cukura saturu var palielināt ķermeņa masu, kā arī veicināt cukura diabēta attīstību.

Diētas laikā labāk nedzert arī kafiju, saldus gāzētos dzērienus un sulas ar augstu cukura sastāvu. Šie dzērieni ne tikai pastiprina slāpes, bet arī kavē vielmaiņas procesu. Tādēļ diēta sniedz maz labuma, prasa papildu procedūras tauku un ķermeņa svara samazināšanai.