Kokteilis
Dzīvo

Čempioni egoisti un narcisi: kuras zodiaka zīmes ir pirmajā trijniekā?0

Foto: pixabay

Ļaudis, kas ir pārņemti ar sevi, ir lieli egoisti. Viņi uzskata, ka ir turpat vai pasaules centrs, bet visi pārējie seko tikai pēc tam. Narcisi, savukārt, ir pārliecināti, ka ir daudz labāki un skaistāki par citiem. Parasti ar šādiem cilvēkiem ir grūti kontaktēties, jo viņiem pilnīgi nesvarīgs ir apkārtējo viedoklis. Ir bezjēdzīgi ar viņiem strīdēties, kur nu vēl – pārliecināt par savu taisnību. Viņi nevar ilgi palikt vienatnē un dzīvot bez apkārtējo uzmanības, un viņi nekad sevī neredz trūkumus, lai gan citus kritizēt viņiem ļoti patīk.

Cik daudz šo nelāgo īpašību ir katrā no jums pēc zodiaka zīmes?

1. vieta – Lauva

Jūs esat ļoti pašpārliecināts un domājat, ka esat ideāls. Jūs nekad neklausaties citu viedokļos, un ar jums ir ļoti grūti kopā strādāt. Jūs neprotat pieņemt kompromisus, jo vienmēr domājat, ka jūsu viedoklis ir vienīgais un pareizais. Jūs esat ļoti egoistisks un rūpējaties tikai par to, par ko vēlaties.

2. vieta – Skorpions

Jums ir divas dabas. No vienas puses jūs esat pozitīvi noskaņots un varat būt ļoti mīļš cilvēks. Taču, ja jūs kaut kas kaitina, jūs aizmirstat par visu uz pasaules, izņemot sevi. Jūs neprotat just līdzi un necenšaties citus izprast – jūs patiesībā interesē tikai jūsu vēlmes, bet pārējā pasaule taču var pagaidīt…

3. vieta – Ūdensvīrs

Jūs zināt savu vērtību un varat pastāvēt kā pats par sevi, tā arī par citiem. Taču dažkārt jūs darāt kaut ko tikai savas slavas un popularitātes dēļ vai arī – materiālā izdevīguma dēļ. Pavisam ierasta lieta arī ir tāda, ka jūs varat kādu sāpīgi aizvainot un savos mērķos “iet pāri līķiem”. Kad kāds kļūst jums nevajadzīgs, jūs vienkārši izmetat viņu no savas dzīves, gluži kā atkritumus.

Foto: pixabay

4. vieta – Jaunava

Jūs tik ļoti sevi mīlat, ka, ja vien jūs varētu pats sevi apprecēt, jūs noteikti to izdarītu. Jums nav vajadzīgs kāds, kas jums ir blakus. Jūs esat ļoti sarežģīta personība, un dažkārt absolūti aizmirstat, ka neesat vienīgais cilvēks uz šīs planētas.

5. vieta – Auns

Jūs neprotat upurēt savas intereses citu dēļ, iespējams, tikai ļoti, ļoti mīļu cilvēku dēļ… Ja jūs kaut kas kaitina un nešķiet ērti, jūs gluži vienkārši no problēmas aizejat. Jūs pirkstu nepakustināsiet, lai kādu atbalstītu, ja vien jums par to ļoti, ļoti, ļoti nepalūgs.

6. vieta – Vērsis

Jūs esat kaut kur pa vidu starp egoismu, narcismu un empātiju. Tas ir atkarīgs no jūsu tā brīža noskaņojuma. Jūs varat saprast citu cilvēku viedokli, taču noteikti, savu viedokli nemainīsiet un nelokāmi uzskatīsiet, ka jūsu idejas ir vislabākās. Sadarboties ar jums ir iespējams, bet citiem tas ne vienmēr ir ērti.

Foto: Pixabay

7. vieta – Strēlnieks

Ja jūs kaut ko ļoti vēlaties, tad nekas jūs nepārliecinās par to, ka jums to nevajag. Jūs varat “iet pāri līķiem”, ja jums kaut kas ir vajadzīgs. Dažkārt jūs pārkāpjat robežas. Taču tikpat bieži jūs grauž sirdsapziņa, tāpēc pēc būtības jūs bieži esat cīņā starp nedarīt pāri citiem vai izdabāt savām vēlmēm.

8.vieta – Vēzis

Lai gan jūs neesat pavisam sliktākais variants, runājot par narcismu, tik un tā jums patīk pastiprināti pievērsta uzmanība. Jums ir nepieciešams, lai par jums rūpētos un jūs mīlētu, un jūs nevarat izturēt, ja kāds jūs neņem vērā vai pat ignorē. Jums arī piemīt nosliece padarīt sevi par upuri pat tajās situācijās, kad vainīgs nav neviens cits kā tikai jūs pats.

9.vieta – Dvīņi

Jūs esat ļoti talantīgs cilvēks un varat iegūt visu, ko sirds kāro. Jūs izprotat loģiku un to, kāds ir balanss starp “iegūt un atdot”, tāpēc pēc iespējas jūs cenšaties palīdzēt citiem, ar domu, ka arī jums palīdzēs brīžos, kad tas būs nepieciešams.

Foto: Unsplash

10.vieta – Svari

Jūs mīlat parunāt par sevi un varat būt absolūti “gaisīgs” cilvēks, kam cieņā ir tādas lietas kā statuss, imidžs, materiālās vērtības un izdevīgas pazīšanās. Cilvēki var rēķināties ar jūsu atbalstu, bet jūs pats nekad neaizmirsīsiet palūgt pēc palīdzības, uzskatot, ka jums tā pienākas.

11.vieta – Mežāzis

Jūs vienmēr stāvat un krītat par taisnību. Jūs pret cilvēkiem izturaties tā, kā viņi izturas pret jums. No strīdiem un diskusijām jūs arī nemaz nebaidaties. Tie tikai iedod jums vairāk pārliecības par saviem spēkiem un paaugstina jūsu pašapziņu.

12. vieta – Zivis

Jūs esat ļoti dāsns cilvēks un rūpējaties par apkārtējiem. Jums sāp sirds, kad jūs redzat suni, kas pamests uz ielas, un vienmēr ziedojat līdzekļus labdarībai. Jūs vēlaties, lai pasaule kļūtu labāka, bet izvēlaties sekot kādam, kas ir līderis, nevis pats gribat pieņemt atbildīgus lēmumus.

Foto: Unsplash

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: “X Faktora” talantīgajai finālistei Līgai Rīderei jauna dziesma un video
19 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO, VIDEO. Vai Megana Mārkla ir otrā bērniņa gaidībās?
19 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: svaigēdāja un modes māksliniece Šeila paziņo, ka valkāt apģērbu, kam ir caurumi, “ir ok”
19 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LA
LA.LV
Latvijā
FOTO, VIDEO: Lāčplēša diena krastmalā
8 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
Valkas pusē noslīkst divi laivotāji: sīkākas ziņas par traģēdiju
8 stundas
LE
LETA
Dabā
Pastiprināsies vējš. Laikapstākļu prognoze otrdienai
14 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Atvadīšanās no Džemmas Skulmes notiks Doma baznīcā. Tuviniekiem aicinājums visiem
11 stundas
SK
Skaties.lv
Pasaulē
Publicē video ar Sanktpēterburgas profesoru, kas nogalināja savu draudzeni
10 stundas