Kokteilis
Mīli

Būt attiecībās ar viņiem ir varoņdarbs: 5 ļoti sarežģīti vīrieši saskaņā ar zodiaka zīmi0

Foto: Pexels

Protams, ka vīrieši ne tuvu nav eņģeļi. Taču dažiem no viņiem ir tik ļoti sarežģīts raksturs, ka tām sievietēm, kas spēj būt ar viņiem attiecībās, vajadzētu uzcelt pieminekli!

Lūk, 5 zodiaka zīmju vīrieši, kuru raksturi patiešām nav Dieva dāvana:

Auns

Ja tev ir gadījies iemīlēties Aunā, tad tev jābūt gatavai, ka ikdienu tu sastapsies ar lielu daudzumu egoisma un ietiepības – sākot ar ikdienišķām situācijām un beidzot ar nozīmīgiem lēmumiem. Dažkārt kopdzīvē ar Aunu tev gribēsies teikt, ka šī vīrieša ietiepība “novedīs tevi līdz kapa malai”. Šī vīrieša lielākā problēma attiecībās ir tā, ka pat tad, kad viņš zina, ka viņam nav taisnība, viņš turpinās strīdēties, vienkārši principa dēļ. Viņiem vienmēr ir savs viedoklis pat tad, ja konkrētajā jomā viņš neko nesaprot un nepārzina. Asas agresijas lēkmes un slikta uzvedība – divas lietas, kas šo vīrieti ļoti raksturo. Tiesa, “atslābst” viņš tikpat ātri, kā “aizsvilās”.

Vērsis

Šis vīrietis uzskata, ka viņš var darīt visu, kas viņam ienāk prātā. Turklāt viņš vienmēr ir ļoti apmierināts ar sevi (reizēm tas ir ļoti kaitinoši!). Pat tajos gadījumos, kad pavisam nav ar ko lepoties, viņš atradīs iemeslu, lai to izdarītu. Savu ietiepību viņš uzskata par lielisku un vīrišķīgu rakstura iezīmi. Bez tam viņš ir arī tendēts uz pesimismu – viņa pārāk reālistiskā dzīves uztvere šajās attiecībās tevi dzīs izmisumā.

Dvīņi

Nevienai zodiaka zīmei kā tikai Dvīņiem nepiemīt tāda prasme uz līdzenas vietas sarīkot vētru ūdensglāzē. Ja tev ir pa spēkam patiešām ilgstoši izturēt viņu nemitīgo vēlmi pēc pārmaiņām (kas tiešām veidā skar arī attiecības), tevi patiešām var apbrīnot. Vīriešiem Dvīņiem piemīt liela bezatbildība, kāre sēdēt uz diviem krēsliem un tamlīdzīgi netikumi. Galvenais faktors, lai tikai nebūtu rutīnas! Uzticību no šī vīrieša negaidi – pietiks tev tikai aiziet pēc glāzes vīna kādā ballītē, lai pieķertu viņu jau flirtējot ar tavu draudzeni!

Lauva

Vīrietis, kas burtiskā nozīmē ir apsēsts ar sevi. Viņš sev apkārt neredz neko – tikai pats sevi. Nu, varbūt arī tos, kas viņu apbrīno… Viņš ir augstprātīgs un uzskata sevi par lieliskāko vīrieti, kādu tu jebkad savā dzīvē esi satikusi. Viņam patīk tērēt naudu un dzīvot krāšņu dzīvi (vēlams bez pienākumiem). Tāpat viņš ir ārkārtīgi greizsirdīgs, ātri “uzliesmo” un apvainojas. Viņš vienmēr pieprasīs, lai viņš tavā dzīvē būtu pirmajā vietā, ja nu gadījumā tu izdomāsi aizbraukt bez viņa pie savas krustmātes vai bērnības draudzenes. Kāda vēl draudzene? Bez viņa?

Skorpions

Piekasīgs, principiāls, ļaunatminīgs – tās ir tikai dažas lietas, kas šo vīrieti raksturo vistiešāk. Nemitīga piekasīšanās (arī par tavu izskatu vai uzvedību, piemēram) un drūms skatiens, viņš ir spējīgs padarīt traku pat vispacietīgāko sievieti. Bet tad, kad viņš kļūst greizsirdīgs, tu sev simtiem reižu jautāsi – kāpēc tu vispār sāki ar viņu kopdzīvi… Naudu viņš neskaita, toties lieliski atceras, cik reizes tu viņam kaut ko uzdāvināji un cik šī dāvana aptuveni izmaksāja.

LA.lv