Šis suns un kaķis jau vairākus mēnešus ceļo kopā ar saviem saimniekiem, un viņu fotogrāfijas ir patiešām aizkustinošas un burvīgas!

Pirms trim gadiem Sintija Benneta un viņas vīrs deva mājas sunim Henrijam, kurš pat nenojauta, cik interesanta dzīve viņu sagaida nākotnē. Jau dažas dienas pēc tam, kad Henrijs tika adoptēts no dzīvnieku patversmes, saimnieki izlēma ņemt viņu līdzi pārgājienā un ar prieku atklāja, ka dzīvniekam ļoti patīk svaigs gaiss un ilgstošas pastaigas. Pēc tam bez Henrija saimnieki vairs nedevās nevienā pārgājienā, un Sintija ir pateicīga savam četrkājainajam draugam, kurš viņu iedvesmojis uz jauniem ceļojumiem un ļāvis dzīvot tā, kā viņa grib, neraugoties uz to, ka sirgst ar astmu.
Pirms dažiem mēnešiem pāris izlēma papildināt savu kompāniju ar vēl vienu ģimenes mīluli – kaķēnu Balu, kurš tāpat kā viņa vecākais “brālis”, tika paņemts no patversmes. Kaķēns ar Henriju sadraudzējās ļoti ātri un viņš tāpat iemīlēja ceļošanu. Tagad kopā ar ģimeni viņš dodas tālākos un tuvākos pārgājienos. Pārsteidzoši, bet Balu ir tik ļoti sadraudzējies ar savu draugu suni, ka ļoti pārdzīvo, kad saimnieki dodas ar Henriju vakara pastaigās bez viņa.

Tagad šī ģimene ceļo kopā un rada apbrīnojamas fotogrāfijas, kuras ir tik satriecošas, ka ikvienu no mums iedesmo lieliem un sirsnīgiem darbiem – dot mājas dzīvniekiem, kas skumst pēc īstas ģimenes un rūpēm, un arī nebaidīties kopā ar tiem nodoties saviem vaļaspriekiem.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem