Krāšņus tērpus, koķetumu, dzirkstošu šarmu un valdzinošu seksualitāti erotikas festivālā “Erots 2019” demonstrēs viena no Krievijas vadošajām burleskas karalienēm – Katrin Gajndr. Jau 15. un 16. februārī Ķīpsalas hallē izbaidi koķetu un valdzinošu seksualitāti!

Publicitātes foto

Katrin Gajndr ir pazīstama ar spilgtiem kostīmiem un neaizmirstamiem priekšnesumiem Holivudas stilā. Viņas tērpi ir līdz sīkumam pārdomāti – greznas kleitas, izšūtas ar Swarovski kristāliem, bagātinātas ar spilgtiem aksesuāriem. Savos šovos Katrin Gajndr  ir pati pilnība – enerģiska, artistiska un gracioza.

Māksliniece savu karjeru sāka 18 gadu vecumā. Viņa ir viena no veiksmīgākajām aristokrātiskā burleskas žanra māksliniecēm Krievijā un ir Maskavas “Le Rouge” kabarē vienīgā primadonna. Ar Ēģiptes karalienes Kleopatras tēlojumu sava priekšnesumā, Katrin Gajndr 2015. gadā uzvarēja Burleskas festivālā Krievijā un saņēma titulu “Klasiskās burleskas karaliene”. Viņa ir uzstājusies kā īpašais viesis un bijusi žūrijā lielākajos Eiropas burleskas festivālos. Turklāt Katrin Gajndr ir satriecoša fetiša un pin-up modele – sarkanas lūpiņas, retro stila kleitiņa, augsti papēži un naiva sejas izteiksme.

Publicitātes foto

17. gadsimtā radusies burleska šobrīd piedzīvo atdzimšanu daudz pikantākā veidolā: krāšņi tērpi mijas ar kailumu, pikanti stāsti ar draiskiem jociņiem, koķetums ar dzirkstošu šarmu un valdzinošu seksualitāti.

Paralēli nepārtrauktiem TOP mākslinieku priekšnesumiem un striptīzšoviem, festivālā “Erots 2019” varēs izvēlēties erotisko veļu, dažnedažādas rotaļlietas mīlas izpriecām, masāžas eļļas, intīmās higiēnas un labsajūtas līdzekļus, pieaugušo filmas un citas pavedinošas lietas.

Nojauc seksualitātes robežas!

Apmeklē festivālu “Erots” – baudi neaizmirstamus šovus, izmēģini lomu spēles, sajūti vēl nebijušas emocijas, atklāj savas apslēptākās vēlmes un ļauj tām vaļu! Festivāla programma ir daudzveidīga un piemērota gan vienam apmeklētājam, gan pārim, gan draugu vai paziņu kompānijai.

Kad un kur?

  • 15. februāris 20.00–03.00
  • 16. februāris 18.00–03.00
  • Ķīpsalas izstāžu halle
  • Ieeja no 18 gadu vecuma!
  • Biļešu cena – 15 EUR, tuvojoties pasākumam, biļetes kļūs dārgākas.