Kokteilis
Baudi

Bukmeikeru prognozes: “Eirovīzijas 2018” pirmo 5 vietu ieguvēji. Noklausies!0

Foto: Ekrānuzņēmums; kolāža: kokteilis.lv

Līdz Starptautiskajam dziesmu konkursam “Eirovīzija 2018” atlicis pavisam nedaudz. Jau 8.maijā notiks pirmais pusfināls, 10.maijā – otrais, bet konkursa fināls izskanēs 12.maijā.

Kā ierasti, bukmeikeri jau izdarījuši likmes un noteikuši potenciālos konkursa uzvarētājus un tos, kas iekļūs TOP pieciniekā.

Kā iespējamo konkursa uzvarētāju bukmeikeri vienbalsīgi nosaukuši Netu Barzilaiju no Izraēlas, kuras dziesma “Toy” burtiski jau ir uzspridzinājusi internetu.

Otrās vietas ieguvējs pēc prognozēm ir norvēģis Aleksandrs Ribaks, kurš ir “Eirovīzija 2009” uzvarētājs. Aleksandrs etniski ir baltkrievs, bet 4 gadu vecumā mūziķis kopā ar vecākiem pārcēlās uz dzīvi Norvēģijā, kurp viņa tēvs tika uzaicināts strādāt.

2009.gadā Aleksandrs konkursā piedalījās ar dziesmu “Fairytale”. Šogad muzikants uzstāsies Lisabonā ar kompozīciju “That’s How You Write A Song”. Interneta vietnē YouTube šis klips ir noskatīts jau vairāk kā 1,6 miljonus reižu.

Trešo vietu, saskaņā ar prognozēm, ieņem duets “Madame Monsieur” no Francijas. Viņu izpildītā kompozīcija “Mercy” jau paspējusi iekarot skatītāju un klausītāju sirdis. Šī dziesma ierakstīta iedvesmojoties no stāsta, kad uz kāda humānās palīdzības kuģa, kas bija devies ceļā uz Eiropu, piedzima meitenīte. Šis fakts, ka mazulīte, kurai tika dots vārds Mersija, piedzima atklāta okeāna vidū, iedvesmoja duetu šai kompozīcijai.

Ceturto paredzamo vietu ieņems Bulgārija. Šogad šo valsti pārstāv grupa “Equinox” ar dziesmu “Bones”. Grupa dibināta 2018.gadā un tās producents un dziesmu autors ir Borislavs Milanovs no “Symphonics International”.

Visbeidzot piektā vieta tikšot mūsu kaimiņvalstij Igaunijai, ko pārstāv operas dziedātāja Elīna Načejeva ar dziesmu “La Forza”, ko viņa izpildīs itāļu valodā. Elīna nāk no jauktas igauņu un krievu tautības ģimenes.

Latviju pārstāv Laura Rizzotto ar pašas sacerētu dziesmu “Funny Girl”.

LA.lv