Kamēr Melānija Trampa svētku laikā Baltajam namam piešķīrusi visai ekstravagantu izskatu, Bekingemas pils pieturējusies pie tradicionālajiem Ziemassvētku rotājumiem. Jau informējām, ka šogad Melānija svētku tēmai izvēlējusies koši sarkano krāsu teju visās svētku dekorācijās, tostarp eglēs. Visbeidzot arī Bekingemas pils ir saposa skaisto svētku svinēšanai, atbilstoši karaliskās ģimenes tradīcijām.

Foto: AP/SCANPIX/LETA

Pils šobrīd atrādījusi vien Marmora zāles Ziemassvētku dekorācijas, un svētku tematikai izvēlētas tradicionāli skaistās, zaļās egles, uzsverot, ka tieši zaļā ir Ziemassvētku egles tradicionālā krāsā un tieši tādai arī svētku eglītei būtu jāizskatās. Turklāt egles dekorētas ar miniatūriskiem karalienes Elizabetes II kroņiem.

Foto: AP/SCANPIX/LETA

Noskaties karaļnama oficiālajā Twitter kontā publicēto video, kurā iespējams apskatīt skaistās egles un dekorācijas:


Neskatoties uz skaistajiem rotājumiem Bekingemas pilī, sabiedrībā aktuāls kļuvis jautājums, kā Ziemassvētkus pavadīs Keita Midltone un Megana Mārkla. Šis jautājums kļuvis tik aktuāls tikai un vienīgi tāpēc, ka britu tabloīdus pārņēmuši skandalozi virsraksti par dāmu savstarpējām nesaskaņām. Tomēr jau informējām, ka Keita publiski atzinusi, ka nekādu domstarpību starp viņu un Harija sievu Meganu neesot. Vēl jo vairāk, Keita Midltone un princis Viljams pieņēmuši lauzt tradīcijas un arī šos Ziemassvētkus pavadīt kopā ar princi Hariju un Meganu Mārklu.

Foto: EPA/SCANPIX/LETA

The Daily Mail informē, ka Keita, Viljams, Megana un Harijs Ziemassvētku brīvdienas plāno pavadīt kopā. Līdz šim Keita un Viljams Ziemassvētkus pavadījuši tikai savas ģimenes loka vai kopā ar Keitas vecākiem Sandringemā vai Baklberijā.

Šogad karaliskā ģimene Ziemassvētkus sagaidīs greznajā Anmerhola namā Norfolkā. Anmerhola ir 10 guļamistabu lauku māja, kas ir karalienes Elizabetes II privātīpašums. Plašais un greznais nams atrodas Norfolkas grāfistē Anglijā uz Viņas Majestātei piederošās Sandringemas zemes. Šo māju karaliene pasniedza kā kāzu dāvanu mazdēlam princim Viljamam un viņa sievai Kembridžas hercogienei Ketrīnai.

Foto: PA/SCANPIX/LETA

Savukārt Meganai Mārklai šie būs jau otrie Ziemassvētki karaliskajā ģimenē, un šogad svētkiem pievienosies arī Meganas mamma Dorija Reglenda. Pirms gada, Norfolkā Megana piedzīvoja pirmo publisko karaļnama pasākumu kopā ar Keitu Midltoni un princi Viljamu, pēc kura pāris aicināja jauno pāri meganu Mārklu un princi Hariju uz Ziemassvētku svinībām Anmerhola namā.