Apprecoties ar princi Hariju, bijusī amerikāņu aktrise Megana Mārkla nemaz nav atteikusies no saviem Holivudas zvaigznes ieradumiem. Savas grūtniecības laikā hercogiene apmeklējusi dažādus saviesīgus pasākumus 75 reizes un katrai no šīm tikšanās reizēm viņa izvēlējusies dārgu zīmolu apģērbu.

Kā aprēķinājuši britu tabloīdi, kopējā topošās māmiņas apģērbu vērtība sastāva vairāk kā pusmiljonu dolāru, precīzāk – 650 000 ASV dolāru.  Salīdzinājumam – prinča Viljama sieva Keita Midltone visas trīs reizes, kad bija mātes cerībās, savai garderobei iztērēja tieši septiņas reizes mazāku summu.

2018.gada oktobrī Mārkla apmeklēja saviesīgu pasākumu zīmola Oscar de la Renta kleitā, kuras vērtība ir 13 200 dolāru, bet uz tikšanos ar Marokas sūtni viņa izvēlējās Dior tērpu, kas maksāja 118 000 dolāru. Konkrēti to šuva pēc speciālpasūtījuma, lai tas derētu kā uzliets uz topošās māmiņas auguma.

Pēc tam, kad britu prese šos ciparus publiskoja, karaliskās ģimenes pārstāvji nekavējoties nāca klajā ar paziņojumu, ka no valsts budžeta par Meganas kleitām neesot iztērēts pilnīgi nekas. Izrādās, ka visas dārgās Meganas kleitas apmaksā viņas vīra tēvs – princis Čārlzs, kurš gūst stabilus ienākumus no sava rūpala.

Tiesa, jāpiebilst, ka ļoti daudzi modes zīmoli hercogienēm tērpus gluži vienkārši uzdāvina, jo uzskata, ka tā ir lieliska reklāma kompānijas vārdam.