Iedvesmojošās baltās pop-up piknika vakariņas „L’elegante Pop-Up Picnic”, kuras Rīgā kļuvušas par vienu no gaidītākajiem vasaras notikumiem, šovasar pirmo reizi notika arī ārpus galvaspilsētas. 11. augustā Mežotnes pils parkā pulcējās 500 vakariņu viesi, kas kopīgi uzbūra elegantu pikniku.
„Šie bija eleganti dārza svētki – pikniks gleznainā vietā ar patiesi aristokrātisku auru. Lieliska motivācija nedēļas nogalē kopā ar ģimeni un draugiem doties jaunatklāt Latvijas vēsturiskās pērles un piedzīvot tur vēl nebijušu notikumu. Baltās piknika vakariņas ir kļuvis par brīnišķīgu tradīciju, kas ik gadu pulcē aizvien lielāku interesentu skaitu. Vēlējāmies pasākuma regulārajiem apmeklētājiem piedāvāt jaunu pieredzi, kā arī pavērt iespējas šīs vakariņas izbaudīt plašākam interesentu lokam, jo vietas uz Rīgas pikniku ik gadu tiek rezervētas rekordīsā laikā un daudzi tā arī nepaspēj tām pieteikt savu dalību,” skaidro pasākuma producente Gunta Skalberga. ”Lai arī pirmais pils parka pikniks uz brīdi tika svētīts ar lietu, šī pasākuma apmeklētāji ir labākais paraugs tam, ka nav nepiemērotu laikapstākļu, lai izbaudītu kopā būšanu ar sev tuvajiem un mīļajiem cilvēkiem un patiesi priecātos par esošo mirkli.”

Viens no vakara īpašajiem brīžiem, kas tiek dēvēts par maģisko mirkli, ir skaists kopīgs rituāls, kad visi viesi iededzina brīnumsvecītes. Par vakara kulmināciju kļuva ļoti emocionāls bildinājums maģiskā brīža laikā.

Piknika viesi vakara gaitā baudīja arī dažādus pārsteigumus un aktivitātes, ko bija sarūpējuši pasākuma atbalstītāji. G.H.Mumm šampanieša lounge varēja apgūt slaveno Napoleona laikā radīto Sabrage ceremoniju – šampanieša pudeles atvēršanu ar zobenu.

Baltās pop-up piknika vakariņas „L’elegante Pop-Up Picnic” aizsākās 2015. gadā ar mērķi radīt motivāciju un īpašu notikumu, kur draugiem un ģimenēm steidzīgajā dzīves ritmā satikties, lai nesteidzīgi un kvalitatīvi izbaudītu kopā būšanu.