Kokteilis
Apbrīno

Breds Pits ticis pāri krīzei: aktierim romāns ar pievilcīgo kinozvaigzni Demiju Mūru0

Foto: AP (LETA), kolāža: kokteilis.lv

Kā ziņo rietumu prese, aktieris Breds Pits, šķiet, ir ticis pāri attiecību krīzei ar Andželīnu Džoliju un sācis satikties ar savu jauno izredzēto – burvīgo Demiju Mūru.

Baumas par abu kinozvaigžņu romantiskajām attiecībām Holivudā bija dzirdamas jau vasarā. Aktieris pēc šķiršanās no Andželīnas Džolijas bija satriekts un esot meklējis dažādus veidus, kā tikt galā ar depresīvo noskaņojumu. Demija Mūra, kura, kā apgalvo aktrises draugi, jau sen izjūt simpātijas pret Bredu, esot kolēģim izrādījusi morālu atbalstu grūtā brīdī. Viņa esot pievērsusi viņu veselīgam dzīvesveidam un uzaicinājusi kopā apmeklēt arī jogas nodarbības, kas tādējādi arī palīdzēšot aktierim tikt galā ar depresiju.

Un tā vien šķiet, ka šo atbalstu, kas viņam tika sniegts grūtā brīdī, Breds ir novērtējis: pāris aizvien biežāk redzams kopā dažādos pasākumos un vienkārši pavadot laiku kopā.

Šobrīd, kā ziņo avots Vistanews, Breds Pits un Demija Mūra ir pārstājuši slēpt savas attiecības: viņi ir sākuši iziet kopā arī sabiedrībos pasākumos.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

Saistītie raksti
LA.lv