Pagājušajā nedēļā The Academy of Motion Picture Arts and Sciences paziņoja, ka Bredlijs Kūpers un Lēdija Gāga kāps uz “Oskara” balvu ceremonijas skatuves, lai izpildītu dziesmu Shallow no filmas Zvaigzne ir dzimusi. Lai arī lielākā daļa filmas fanu ir sajūsmā par šiem jaunumiem, Kūpers atklāti atzinis, ka jūtas mazliet norūpējies par gaidāmo priekšnesumu.

Foto: AFP/SCANPIX/LETA

“Oskara” balvu pasniegšanas ceremonija norisināsies jau pēc 18 dienām. Tas nozīmē, ka jau pavisam drīz pasaule redzēs un dzirdēs aktieri Bredliju Kūperu un mūziķi Lēdiju Gāgu izpildām dziesmu Shallow dzīvajā izpildījumā.

Kinoakadēmijas balva “Oskars” ir viena no nozīmīgākajām izklaides sfēras balvu pasniegšanas ceremonijām, kas ir arī viens no visgaidītākajiem pasākumiem visā pasaulē. Turklāt arī Bredlija Kūpera uzstāšanos vēlas piedzīvot teju ikviens, kas redzējis filmu. Taču Bredlijs atzinis, ka būšana talantīgam, pievēršanās režijai un nu arī dziedāšanai, pakļāvusi viņu zem liela sabiedrības spiediena. Tieši tāpēc viņš jūtas satraukts un zināmā mērā arī nobijies, jo nevēlas pievilt Lēdiju Gāgu un savus fanus.

Foto: PA/SCANPIX/LETA

Kinoaktieru ģildes balvu ceremonijā Losandželosā Bredlijs publiski paziņojis, ka viņš nav dziedātājs, bet gan neiedomājami apdāvināts un talantīgs aktieris ar spēju dziedāt kā eņģelis, jāatzīst, ka uzstāšanās “Oskara” ceremonijā būs viņam liels pārbaudījums. Viņam nāksies kāpt uz skatuves kopā ar talantīgo dziedātāju Lēdiju Gāgu un izpildīt filmas Zvaigzne ir dzimusi tituldziesmu. Neskatoties uz apgalvojumiem, Bredlijs medijiem atklājis, ka ir pārliecināts, ka brīdī, kad viņš kāps uz skatuves, būs neiedomājami pārbijies.

Janvāra izskaņā Bredlijam Kūperam bija ekskluzīva iespēja patrenēties dziedāšanā kopā ar Lēdiju Gāgu kādā no viņas Vegasas šoviem. Tomēr viņš apgalvoja, ka arī tas viņam šķitis biedējoši. Turklāt tā bija pirmā reize, kad duets dziesmu izpildīja publiski. “Es tiešām lūdzu Dievu, lai nesabojātu viņas šovu,” atklājis Kūpers. Godīgi sakot, ja abu izpildītais priekšnesums “Oskara” balvu ceremonijā būs kaut puslīdz tikpat labs kā Vegasas šovā, tas būs lielisks.

Video:

Bredlijs Kūpers šogad ir nominēts divām Amerikas Kinoakadēmijas balvu nominācijām. Viņš saņēmis nomināciju kā labākais aktieris, kā arī  labākā adaptētā scenārija nomināciju. Savukārt Lēdija Gāga nominēta kā labākā aktrise. Dziesma Shallow nominēta kā labākā oriģināldziesma. Filma Zvaigzne ir dzimusi nominētā arī kategorijā “Labākā filma”.

“Oskara” balvu ceremonija būs skatāma tiešraidē 24. februārī.

Video:

Dziesma “Shallow”: