Kokteilis
Dzīvo

Brauksi slēpot uz Alpiem? Papriecājies par latviešu lampām Kurševelā!0

Elitārā Francijas slēpošanas kūrorta Kurševelas nakts trases jau šoziem izgaismos Latvijas uzņēmuma “Vizulo” ražotie lieljaudas LED gaismekļi.

“Vizulo” ražotnē izgatavotie 140 Mustang un Owl gaismekļi ar kopējo jaudu 50kW izgaismos slēpošanas trases 2,5 kilometru garumā, tādējādi apliecinot Latvijas produktu augsto kvalitāti, pastāstīja uzņēmumā.

“2016. gadā vienā no lielākajām apgaismojuma izstādēm pasaulē – “Light+Building” Frankfurtē iepazināmies ar mūsu Francijas partneriem. Šobrīd Francija ir viena no lielākajiem mūsu ražotnes eksporta tirgiem, 2017. gadā sastādot 14% no kopējā eksporta apjoma,” stāsta SIA “Vizulo” Valdes priekšsēdētājs Jānis Zeltiņš.

“Pakāpeniski kāpinot sadarbības apjomus, pusotra gada laikā esam piegādājuši gaismekļus visā Francijā un Francijas pārvaldībā esošajā Reinjonas salā 1 miljona eiro vērtībā,” piebilst Zeltiņš.

2017. gadā Britu nacionālais preses izdevums “The Telegraph” ierindojis Kurševelu pasaules krāšņāko slēpošanas kūrortu desmitnieka pirmajā vietā. Vairākos tūrisma ceļvežos tā atzīta par greznāko ziemas kūrortu Francijas Alpos.

SIA “Vizulo” ir Latvijas uzņēmums, kas ražo gan iekštelpu, gan āra LED gaismekļus ar savu zīmolu. Izmantojot inovatīvus risinājumus, uzņēmums spējis iekļūt starptautiskajā tirgū.

2015. gadā tas ieguva prestižo “The Rising Stars” titulu, kas tiek piešķirts daudzsološiem nozares uzņēmumiem, un iekļuvis grāmatā “Treasures of Latvia”, kas palīdzējis darbā ar rietumvalstu klientiem. 2017. gadā uzņēmums saņēmis arī prestižo “Red Jackets” titulu.

Lielākā daļa speciālistu no “Vizulo” izpētes un attīstības inženieru komandas ir Rīgas Tehniskās Universitātes absolventi.

2017. gadā uzņēmums eksportēja ap 90% no visas saražotās produkcijas, kopumā uz 29 valstīm visā pasaulē – no Peru līdz pat Jaunzēlandei. Lielākie eksporta tirgi ir Francija, Holande, Igaunija, Islande, Izraēla, Jaunzēlande, Somija, Šveice un Vācija. Latvijas tirgū paliek vien ap 10% no kopējā “Vizulo” tirdzniecības apjoma. 2016. gadā uzņēmums ražošanu uz Iecavu un šobrīd nodarbina 70 darbiniekus.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: no kādām dzīves pārmaiņām tu visvairāk baidies?
20 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: Megana Mārkla atvaļinājuma laikā Kanādā strādājusi par brīvprātīgo virtuvē bezpajumtnieku patversmē
20 stundas
LE
LETA
Kokteilis
Pēc ilgstošas slimības mirusi “Roxette” soliste Marī Frēdrihsone
20 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
LM pieprasījusi Talsu pašvaldībai informāciju par divu personu nāvi pansionātā “Lauciene”
2 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Lemberga ēras beigas: kāpēc tieši šobrīd? 4
5 stundas
EL
Egils Līcītis
Latvijā
Egils Līcītis: Lembergs nokautā
1 stunda
LL
LETA, LA.lv
Dabā
Kāds laiks gaidāms pirms Ziemassvētkiem? Jaunākā sinoptiķu prognoze
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
VARAM vērtēs, vai ASV noteiktās sankcijas var ietekmēt Ventspils pilsētas domes darbu
1 stunda