Mākslinieces Ievas Bondares, vīra Mārtiņa Bondara un viņu trīs bērnu ģimenē Ziemassvētki ir vieni no gada gaidītākajiem svētkiem. Kā atzīst Ieva, visdrīzāk tāpēc, ka tie ir teju vienīgie svētki gadā, kas tik ļoti satuvina un emocionāli uzlādē. Bondaru ģimenē gadu no gada tiek ievērotas vairākas Ziemassvētku tradīcijas. Tostarp svētku egles dekorēšana, vainagu pīšana, dekorāciju veidošana un ģimenes fotogrāfiju uzņemšana.

Arī šie Ziemassvētki Bondaru ģimenē bija ļoti silti un īpaši. Svētkos Mārtiņš Bondars iejutās Ziemassvētku vecīša lomā, taču meita Džūlija izaugusi par mammas Ievas kopiju. Ieva savā Facebook konta publicējusi ģimenes svētku fotogrāfijas un ikvienam novēl svētīgus Pirmos Ziemassvētkus.

“Mūsu ģimenes Ziemassvētkos ir gan dzimšanas dienas jubilārs, gan vārda dienas jubilārs! Šogad Ziemassvētkos pie galda bija 36 mīļi cilvēki! Esam bagāti ar draugiem, kuriem vēl dzimts bērni! Ceturto gada pēc kārtas kāds mazulītis ir mūsu Ziemassvētkos, kurš tajā gadā ir dzimis! Tā ir liela svētība! Pateicīgi par mīlestību, draudzību un par ēdienu uz galda! Svētīgus Pirmos Ziemassvētkus Jums visiem, Mīļie!” raksta māksliniece Ieva Bondare.

Bondaru ģimenes viena no mīļākajām tradīcijām ir Ziemassvētkos nofotografēties visiem kopā. Ievai šī tradīcija ir īpaši mīļa – iemūžināt ģimeni kopīgā bildē. Pēc tam katru gadu var salīdzināt, kā bērni paaugušies. Ieva arī uzskata ka šis ir viens no skaistākajiem Bondaru ģimenes paradumiem.