Kokteilis
Dzīvo

Bijusī “Alfas” direktore un TV šovu dalībniece Iveta Feldmane kļūs par mākslas zinātnieci0

Foto – Facebook.com

Jau ceturto gadu Latvijas Mākslas akadēmijā zināšanas mākslas vēsturē un teorijā apgūst bijusī tirdzniecības parka “Alfa” direktore, TV3 raidījuma “Kinomānija” producente un dažādu TV šovu dalībniece Iveta Feldmane (46). Žurnālam “Privātā Dzīve” Iveta atklāj, ka visdrīzāk studijas turpinās arī maģistrantūrā.

Ivetas mācās pilna laika dienas nodaļā, budžeta grupā. Mācībās viņu atbalsta arī viņas vīrs, pazīstamais plastikas ķirurgs Kaspars Feldmanis. “Tas, ko šajos četros gados esmu lasījusi, par ko man tiek stāstīts, mani patiešām aizrauj un iedvesmo. Turklāt man ir brīnišķīgs kurss. Lielākā daļa ir vecumā pēc 40,” atklāj Iveta. Diplomdarba ietvaros Iveta rakstīs monogrāfisku pētījumu par mākslinieku Leonardu Laganovski.

Prakses laikā Iveta jau paguvusi pastrādāt gan Mākslas muzejā “Rīgas birža” par direktora asistenti, gan Latvijas Nacionālajā Mākslas muzejā par gidi, gan arhīvā.

Savulaik Iveta Feldmane ir absolvējusi Latvijas Mūzikas akadēmijas Teātra un kultūrizglītības fakultāti, iegūstot diplomu tautas teātra režisora specialitātē.

LA.lv